Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Czas na zmiany - najwyższy czas 13:39, 10 sie 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Do góry
Urszulla, jak cośto ja Cię będę przepytywać z tej wiedzy hehehe.
Pozdrowienia dla odwiedzających i fotomoże komuś przyjdzie do głowy jakaś pomysłaco z tym fantem zrobić.
Jest to zachodnia wystawa. Od drzwi tj. tył domu do śliwy, która w tej chwili rośnie w donicy
myślałam o bukszpanowym żywopłociku lub cisowym
czy o jakimś pnączu, albo jakieś trawy np:rozplenica czy coś innego.Generalnie chodzi o zamaskowanie węża ogrodowego umocowanego na ścianie.
Moje poletko 13:37, 10 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Witam i również trzymam kciuki za twoich facetów bezpiecznej i szerokiej drobi im życzę pozdrawiam

Kubusiowo 13:37, 10 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
wjechał też ciężki sprzęt ! pierwsza na miejscu była "malizna"

która nadzorowała pracę i wymieniała spostrzeżenia


sami też byli nadzorowani !
Kolorowy ogród na piasku 13:28, 10 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
viva napisał(a)
Ależ mnie nasza poczta zaskoczyła, nie spodziewałam się, że są tacy operatywni.
Aniu, moja jasnota ma dość długie pędy ale one się kładą i do góry wypietrzają się w zależności od dostępu światła.... jak jest wiecej światła jest bardziej zwarta. Kwiaty ma koloru fioletowego, miałam też w kolorze różu, ale gdzieś mi przepadła, była mniejsza i rosła dużo słabiej, może Twoja też była różowa i dlatego niższa.
W załączeniu moje "zarośla" jasnotowe



Widać troszkę koloru



Dziękuję Ci raz jeszcze....
Te sadzonki są EXTRA...
...a ta moja kwitnie na biało...pokażę u siebie w wątku...bo nie chcę Ci tu bałaganu robić...
Nie spodziewałam się, że tyle odmian takiej pospolitej jasnoty może być.....
Kubusiowo 13:25, 10 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
okolica
Kubusiowo 13:16, 10 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
wpadłam na chwilkę, więc wstawię kilka fotek, bo zaraz znów lecę....
Śliczne rabatki Gosi!
bylinówka

róże z lawendą, cudnie otaczają dom

przed wejściem
Ogród Sylwii od początku :) 13:15, 10 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Syla napisał(a)



a żeby tak strasznie cały czas nie było









...bardzo podobają mi się ujęcia
Ogród Sylwii od początku :) 13:12, 10 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Syla napisał(a)
Egzotyczny kwiatuch dla Wszystkich


Oooooo...czyścik do butelek... znam go
ogrodoweimpresjejolki 12:52, 10 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)


Na dzień dobry

niech będzie ciepły , słoneczny, pełen miłych niespodzianek

Jest śliczna, jak się nazywa, może namierzę ją u Szmitów ikupię


Aniu, nie wiem
Dostałam ją w prezencie bez imienia. Jedyna, która kwitnie z moich ogrodowych; reszta to zielone kępy, które po rozmowie dyscyplinującej ze mną obiecały, że może w przyszłym roku zakwitną
aaaa...
Mój kawałek raju II 12:20, 10 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Przepraszam, że się wetnę. Podajcie proszę nazwę tej róży, bo ja wiem, że Wy wiecie ale ja nie wiem.
Laicy i mole książkowe tak mają.

Rajski ogród Ani 12:13, 10 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
an_tre napisał(a)



Ania, to zdjęcie nie wymaga żadnych komentarzy.
ogrodoweimpresjejolki 11:59, 10 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
an_tre napisał(a)

Na dzień dobry

niech będzie ciepły , słoneczny, pełen miłych niespodzianek

Jest śliczna, jak się nazywa, może namierzę ją u Szmitów ikupię


Aniu, nie wiem
Dostałam ją w prezencie bez imienia. Jedyna, która kwitnie z moich ogrodowych; reszta to zielone kępy, które po rozmowie dyscyplinującej ze mną obiecały, że może w przyszłym roku zakwitną
Ogród Sylwii od początku :) 11:37, 10 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Syla napisał(a)
a teraz obrazy nędzy i rozpaczy a będzie jeszcze gorzej ale tylko dlatego żeby potem było pięknie


...a już myślałam, że to jakiś kataklizm ( odpukać ) przeszedł, a to nowy front robót zaplanowany
ogrodoweimpresjejolki 11:34, 10 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)
Na dzień dobry

niech będzie ciepły , słoneczny, pełen miłych niespodzianek

Jest śliczna, jak się nazywa, może namierzę ją u Szmitów ikupię
Rajski ogród Ani 11:18, 10 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Na dalszy ciąg miłego piątku dla tych co muszą na popołudnie do pracy...słoneczny mieczyk pozdrawiam


Joaśki ogród z wyobraźni - początki 11:08, 10 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
A tu chciałam pokazac jak mi się ładnei ukorzeniła horti Lime z zielnych sadzonek potraktowanych ukorzeniaczem ypuściła juz nowe listki mnam takich 5 szt, dosadziłam kolejne 5 zobaczymy czy te z się tak ładnei przyjmą


Joaśki ogród z wyobraźni - początki 11:04, 10 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
Częściowo żuraweczki miały korzonki a niektóre były bez te bez korzonków potraktowałam ukorzeniaczem:



a tak małe poletko żurawkowe już po podziale

z przodu widać inne żurawki , wysadzone z doniczek bo już tam miały mało miejsca
Joaśki ogród z wyobraźni - początki 11:02, 10 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
A tak wyglądało dzielenie żurawek :
z 3 sztuk uzyskałam 20 sadzonek , mam nadzieje na 100% przyjęć
okaz do podziału widac małe odrosty



a tu po podziale
Joaśki ogród z wyobraźni - początki 10:59, 10 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
to okazy przywiezione do babci do podziału
żurawki i hakone:

a to jak dzieliłam hakone:
bierzemy kandydatkę

dzielimy, ja robiłam to ręcznie, ale padało i się trochę śpieszyłam i sadzonki są różnej wielkości:

a tu już po posadzeniu

i niech sobie zdrowo rosną
Nigdy nie mów nigdy 10:58, 10 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Kasiu pozwoliłam sobie wgrać u Ciebie moją rogownicę, która rośnie przy podjeździe do garażu (wiosną była mała kępka)





ta roślinka jest płożąca i widzę, że rośnie ładniej jak ma ziemię pod sobą, jak zaczyna zwisać (tak jak u mnie na podjazd) zaczyna od spodu robić się brązowa, więc u Ciebie będzie miała idealnie.

Kasiu moja propozycja jest taka. Ja spróbuję ją rozdzielic do małych doniczek juz teraz, jak się ukorzeni (mam nadzieję, że tak będzie) to we wrześniu albo Ci wyślę, albo może dojadę do Kapiasów (no ale tego nie obiecuję).
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies