Czas na zmiany - najwyższy czas
13:39, 10 sie 2012
Urszulla, jak coś
to ja Cię będę przepytywać z tej wiedzy hehehe.
Pozdrowienia dla odwiedzających i foto
może komuś przyjdzie do głowy jakaś pomysła
co z tym fantem zrobić.
Jest to zachodnia wystawa. Od drzwi tj. tył domu do śliwy, która w tej chwili rośnie w donicy
myślałam o bukszpanowym żywopłociku lub cisowym
czy o jakimś pnączu, albo jakieś trawy np:rozplenica czy coś innego.Generalnie chodzi o zamaskowanie węża ogrodowego umocowanego na ścianie.
Pozdrowienia dla odwiedzających i foto
Jest to zachodnia wystawa. Od drzwi tj. tył domu do śliwy, która w tej chwili rośnie w donicy
myślałam o bukszpanowym żywopłociku lub cisowym
czy o jakimś pnączu, albo jakieś trawy np:rozplenica czy coś innego.Generalnie chodzi o zamaskowanie węża ogrodowego umocowanego na ścianie.


