Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Czas na zmiany - najwyższy czas

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na zmiany - najwyższy czas

grapaka 10:12, 30 lip 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Megi, dzięki, ale ja z tym kulkowaniem jeszcze mam problem. Może te kulki lepiej zrobić po wewnętrznej stronie bo rabata wąska. Zawsze mogą być zmiany, a co
Urszulla, dziękuję Ci za Filiferypierisa mam jednego, właśnie rósł na tej rabatce, ale teraz jest w donicy.
Filifery umnie rosną , ale zieloneżółte też będą
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
grapaka 20:03, 03 sie 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276

Na rabacie z ptakiem rośnie jeszcze w donicy Phantom i rozmyśla czy to będzie dobre miejsce? W dali z pomocą M żwirowa łezka z bukszpanami i biżuterią
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
grapaka 10:38, 08 sie 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Phantom, wymyślił, że mu tu ciasno będzie. Za to moja mała limciawysoka może na pół metra czy abyobecnie ma 21kwiatostanów ,nie pomyliłam się
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
martika 12:32, 08 sie 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Witaj, obejrzałam Twój ogród i dużo juz jest, też zmian. Jestem również zdania , że więcej roślin zimozielonych i bedzie super.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
nl_kinia 13:22, 09 sie 2012


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
nie pomogę w planach zmian, ale już widzę, ogromną różnicę pomiędzy ubiegłym i tym rokiem
skrzętnie też sobie notuję rady jakie dostałaś - może coś-gdzieś-kiedyś uda się zrealizować
____________________
Kingi ogrodowe początki
MartaS 13:37, 09 sie 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
grapaka napisał(a)

Na rabacie z ptakiem rośnie jeszcze w donicy Phantom i rozmyśla czy to będzie dobre miejsce? W dali z pomocą M żwirowa łezka z bukszpanami i biżuterią


Witaj Grapaka
masz ladne drzewko z czerwonymi liśćmi możesz powiedzieć co to za odmiana?
bardzo ładnie tu u Ciebie
pozdrawiam
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
grapaka 22:53, 09 sie 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Witam miłych gościdwie Marty i Kingę
Dobrze ,że widać skromne , ale jednak zmiany.Kinga jak coś zrobisz z radprzeznaczonych dla mnie
to daj znaćmoże i ja znowu zrobię zmiany Marto, drzewko to śliwa wiśniowa Pisardiiprzynajmniej tak mi powiedzieli
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Urszulla 03:18, 10 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22114
Cieszę się że do mnie zaglądnęłaś. Ja długo u Ciebie nie byłam bo tyle tych wątków że się już pogubiłam A na ogrodowisku siedzę non stop i chyba maturę mogłabym zdawać z niektórych roślin-HA,HA,
U Ciebie olbrzymie zmiany.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
grapaka 13:39, 10 sie 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Urszulla, jak cośto ja Cię będę przepytywać z tej wiedzy hehehe.
Pozdrowienia dla odwiedzających i fotomoże komuś przyjdzie do głowy jakaś pomysłaco z tym fantem zrobić.
Jest to zachodnia wystawa. Od drzwi tj. tył domu do śliwy, która w tej chwili rośnie w donicy
myślałam o bukszpanowym żywopłociku lub cisowym
czy o jakimś pnączu, albo jakieś trawy np:rozplenica czy coś innego.Generalnie chodzi o zamaskowanie węża ogrodowego umocowanego na ścianie.
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Gardenarium 13:10, 12 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
MartaS napisał(a)


Na rabacie z ptakiem rośnie jeszcze w donicy Phantom i rozmyśla czy to będzie dobre miejsce? W dali z pomocą M żwirowa łezka z bukszpanami i biżuterią


Witaj Grapaka
masz ladne drzewko z czerwonymi liśćmi możesz powiedzieć co to za odmiana?
bardzo ładnie tu u Ciebie
pozdrawiam


Duże zmiany na lepsze, jak mi się podoba ta żółta tuja przycięta w kulę I te czerwone begonie... widzę tutaj wpływy ogrodu w stylu angielskim
Świetny, zadbany ogród , wielkie brawa

http://www.gardenarium.pl/realizacje/ogrod-w-stylu-angielskim
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies