Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012
20:38, 04 sie 2012
No pewnie że Ojciec Chrzestny pierwszy wstawi. Jesteśmy już w domciu. Słuchajcie - impreza wspaniała która jeszcze trwa !!! Wielu gości zostało na jutro . Aniu wielkie dzięki za przygotowanie i poniesiony trud.
Jedziemy rano do Ani.
Jesteśmy na miejscu .Ania postawiła swoje znaki informacyjne zrozumiałe tylko dla wtajemniczonych
Jedziemy rano do Ani.
Jesteśmy na miejscu .Ania postawiła swoje znaki informacyjne zrozumiałe tylko dla wtajemniczonych

