Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Gardenarium 23:31, 03 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witaj Aniu również. Zobaczymy się w realu na pewno
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
siwa110 08:24, 04 sie 2012

Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 3
Witam Wszystkich ogrodowiczow. Jestem laikiem ale ciagle sie ucze Kocham moj ogrod a praca w nim sprawia mi wielka radosc. Pozdrawiam serdecznie. Ania
____________________
_Gosiaczek_ 12:29, 04 sie 2012

Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 3
Dzień dobry
Podczytuję Was od kilku dni, w dniu dzisiejszym postanowiłam się przywitać bo to tak nie ładnie podglądać ukradkiem wasze ogrody
Marzę o pięknym ogrodzie, na chwile obecną dysponuję dość sporym jak dla mnie kawałkiem ziemi, na który jeszcze nie mam pomysłu, ale przeglądając Wasze śliczności na pewno coś wymyślę.

Pozdrawiam serdecznie
I_bella 20:28, 04 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 8
To ja też powiem dzień dobry. Mama na imię Iza i postaram się od czasu coś napisać może też coś pokazać
Gardenarium 13:46, 05 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witam Aniu, Gosiu i Izo. Czekamy na Wasze wątki ogrodowe i zachęcamy do pokazywania nawet prac w toku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Malgosik 13:17, 06 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Witam

Jestem mamą trójki dzieci, w tym wiosennego niemowlaka. Mój 1 zawód to technik ogrodnik, ale tylko teroetyk, a teorię bez praktyki szybko się zapomina. Zawsze chciałam zagospodarować swój ogród i właśnie nadarzyła się okazja, bo od czerwca mieszkam w swoim domu, a ogród zastałam niezagospodarowany. Myślałam o zleceniu projektu profesjonaliście, ale z racji mojego zawodu i poniekąd ukrytej do tej pory pasji, wypadałoby zrobić to samemu...

Ogrodowisko przypadło mi do gustu, a wpadło mi "w ręce" gdy przeszukiwałam w google obrazów związanych z roślinami.

Zatem mam nadzieję, że miło nam będzie razem zgłębiać tematy ogrodnicze.

Jestem zwolennikiem tych roślin, przy których nie trzeba się dużo napracować po posadzeniu, bo mam niewiele czasu. Zatem rośliny jednoroczne prawie całkiem odpadają i formowane drzewka czy żywopłoty. Lubię rośliny w ich naturalnych kształtach i serce mi się kraja jak widzę obcięte czubki w świerkach, czy w samotnie rosnącym cyprysiku!

Pozdrawiam
____________________
Ogród na glinie
11stokrotka 20:16, 06 sie 2012


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 534
Wstąpiłam się przedstawić. Mój ogród jest w okolicach Łodzi. Jest bardzo młody - ma dopiero trzy lata. I jest jakby moim trzecim dzieckiem - synowie są już dorośli, odchowani, a ogród dopiero raczkuje. Poświęcam mu mnóstwo czasu, a on w zamian daje mi mnóstwo spokoju i satysfakcji. Próbuję tu zużytkować mój nadmiar energii oraz niezaspokojoną żądzę tworzenia, kreowania otoczenia. Zawsze miałam ciągotki artystyczne . Nie przeszkadzają mi nawet paskudne paznokcie.
Czasami myślę że mogłabym projektować i tworzyć ogrody, tak mnie wciągnęło. Sporo się nauczyłam o roślinach przez te trzy lata. I mam chęć na więcej. Na razie bardziej podobają mi się ogrody nowoczesne, z niewielką ilością kolorów i gatunków roślin, ale ze zróżnicowanymi formami roślin. Dlatego lubię oglądać projekty gardenarium ze strzyżonymi bukszpanami i cisami. Chcę wprowadzić je w swoim ogrodzie, tak jak wiele innych ukradzionych stąd pomysłów.
Mogę liczyć na to że mimo moich złodziejskich ciągotek mnie powitacie?
____________________
Mam marzenie
Gardenarium 20:31, 06 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witajcie Gosik i Stokrotko, powitamy i to serdecznie, ale musicie obiecać pokazywanie swoich ogrodów, roślin i ciągotek
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Malgosik 22:36, 06 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Gardenarium napisał(a)
Witajcie Gosik i Stokrotko, powitamy i to serdecznie, ale musicie obiecać pokazywanie swoich ogrodów, roślin i ciągotek


Ja bardzo chętnie.
Jak coś ręcznie nabazgrolę to wrzucę na mój wątek do oceny. Realizacja w późniejszym terminie....
____________________
Ogród na glinie
Jagodaa 22:42, 06 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Witam wszystkich serdecznie ,

Na imię mam Jagoda i trafiłam tu przypadkiem, szukając czegoś ogrodowego w sieci, prosto do Waszych pięknych ogrodów. Sama namiętnie komponuję swój od około 8 lat. Jestem totalną amatorką, co pewnie wielu z Was zauważy . Znajomi dziwnie na mnie patrzą, bo od marca do listopada ciągle latam w roboczych rękawiczkach, robię setki obchodów moich rabat tygodniowo i zamiast chodzić na plotki, ciągle grzebię w ziemi. W tym roku mam na swoim koncie wielki sukces: brak na składzie nadprogramowych roślin kupionych "przy okazji"- bo takie ładne, a przecież tyle miejsca... tylko co z nimi zrobic?

Postaram się na potwierdzenie moich zmagań wkleić jakieś zdjęcie, a z biegiem czasu opisać swój ogródek, tak, jak robicie to Wy w swoich wątkach. Dodam, że ogrom pracy jeszcze przede mną, a zdążyłam już się zorientować, że tutaj jakoś szybciej i milej to wszystko idzie, niż wtedy, gdy z dylematami zostaje się w pojedynkę

Pozdrawiam Was ze swojego ogródka!

Jagoda


____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies