Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 09:44, 02 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
OK, dzisiejsze nabytki:





4ta ma dopiero pąki, sama jestem jej ciekawa
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 09:42, 02 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 09:41, 02 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
Gardenarium napisał(a)

Danusiu pytanie do eksperta w sprawie orzechówki... próbuję ją zrobić 1 raz w życiu i nie wiem ma teraz taki " jadowity kolorek" czy to normalne?



Może orzechy były za późno zerwane? To chyba ma znaczenie że wtedy co Witek zrywał było dobrze.
Zapytam eksperta, aktualnie nie ma go w domu.

O zapytałam, powiedział że dobrze jest


uffff ! bo nasza taka sama
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 09:31, 02 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 09:24, 02 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Gardenarium napisał(a)








Psiaczek.. Fajniusi!
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 09:23, 02 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 09:21, 02 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Kondziu, aj nie dołuję, ja pobudzam





Czuję się dostatecznie pobudzona, aczkolwiek jest jeszcze pewien niedosyt....
Mogłabym oglądąć bez końca!...
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 09:16, 02 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Gardenarium napisał(a)








Oj cudnie Danusiu , cudnie Teraz to u ciebie prawdziwe Święto hortensji
Ogrodnik mimo woli 09:13, 02 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
asc napisał(a)
Kicia jest za takim ogrodzeniem

Ania, pooglądałam jeżowki i całą resztę, nie czytałam, bo mam w huk pracy...
A kotek - ... głaskałaś go kiedykolwiek....
można w ogóle takiego kociaka trzymać prywatnie..?
Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu 09:12, 02 sie 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Do góry
Szajba ogrodowa trwa w najlepsze!!
Wczoraj ZUPEŁNIE PRZYPADKIEM ( tak jasne ) znalazłam super CO w moim miasteczku. No i efekty widać poniżej.
Dwie żurawki Obsidian oraz trzmielinka.

Ta obsidian jest naprawdę obłędna a miałam nie kupować ciemnych

Moja konsekwencja jest naprawdę niesamowita.
Roślinki oczywiście kupione na rozmnożenie, wyszło mi sporo ładnych sadzoneczek

Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 09:02, 02 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry
Bozenko,na pewno zrobimy jakieś fajne zakupy,tylko martwię się jak my to przywieziemy,bo na leżąco rosliny w bagażniku nie bardzo przetrwają podróz.

Kubi ja mieszkam w Rypinie,czyli prawie po sąsiedzku,pół godziny jazdy.

Aniu,nie chce mi się juz wykopywać tej hortensji i przenosić na zimę do garażu.Mam tyle fuksji,wielkiego oleandra,dalie,kanny i inne,że brakuje miejsca,jeden samochód stoi całą zime na dworzu przez to.







Ogród Sylwii od początku :) 08:58, 02 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
Syla napisał(a)
Kubala przyklejony do fotela nadzoruje przebieg wydażeń ..... godzina 14 a on się nie odkleja


Nadrabiam zaległości i widzę, że u Ciebie znów dużo się dzieje! Powera to Ci nie brakuje - podziwiam i kibicuję zmianom A tymczasem urlopuj się błogo - komu jak komu, ale Tobie się należy

Różany sezon 2012 08:58, 02 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
To ja też się pochwalę
niestety nie znam nazwy tej róży- kupiłam ją na targu w formie szczepionej na pniu


A to nowy nabytek- dwubarwna Louise M
Ogródek Anity 08:54, 02 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
Wszystko cieszy- słońce, pogoda i roślinki- wyhodowane z kilku gałązek...



życzę wszystkim miłego dnia
Nasz przydomowy ogródek 08:48, 02 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
zbigniew_gazda napisał(a)




U Ciebie ketmia-gigant, u Anuli limka-gigant... wpadam w kompleksy, muszę też zacząć hodować coś gigantycznego poza perzem Pozdrawiam Zbyszku!
Ogródek Anity 08:46, 02 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
Dobrze jest rano wstać i przejść boso po wilgotnej trawie w ogrodzie....i pić ulubioną kawę do tego ....i podziwiać własnoręcznie posadzone kwiaty

Mój mały raj na ziemi :) 08:38, 02 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
anula_wn napisał(a)
limka w porannym słońcu


Widok limki-giganta zapiera dech!!! Zatchnęłam się i zabrakło mi słów
Nasz przydomowy ogródek 08:37, 02 sie 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Kasiu i Moniko - dziękuję. Prezencik dla Was. Edytuję posta - bo w międzyczasie pojawiła się Jola . Jolu tak się cieszę że jesteś już w domciu . Dziękuję za życzenia i oczywiście poniższe foty też dla Ciebie.






Mój jesienny ogród 08:37, 02 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Majka witaj, dawno Cię nie było, u Ciebie pewnie już po zbiorach, wcześniej miałaś, moje ogórki 3 raz siane ale trafiły w pogodę jak trzeba. A rabaty trawiastej nie mam kiedy zrobić, teraz jadę na spotkanie i znów nie popędzę zrobotą.
Bożenko fasolka u mnie to taka uniwersalna roślina zawsze jest jakoś wody się nie boi. Wiadomo że jest jej mniej. W tamtym roku było połowę mniej ale też się pojadło. A smak ? to co tu dużo mówić niebo w gębie, ja nawet ziemniaki mam swoje żeby do zsiadłego mleka były, takie prosto z pod krzaczka też mi bardzo smakują. Bożenko co do trawy to bym się zamienił na twojeą turzycę "Silver Sceptre"

A mój miskannt to zwykły cukrowy, nie mieszanka z chińskim. Zdjęć masz dużo, na 2,3 stronie. U mnie rośnie wielki, ale mokro to do 2,5 dochodzi i ma piękne wiechetki. W tym roku chyba pobije swój rekord.
Do Szmita się wymierasz, to Ci mogę przywieźć. Pozdrawiam.
Ogródek Anity 08:37, 02 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
Ranek w ogrodzie



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies