No i są moje trzmieliny

Musiałam jednak zmniejszyć rabatę ,moje M stwierdziło że lepiej zrobić to teraz niż potem płakać nad porozjeżdżanymi kwiatkami, dlatego nie mogę posadzić tam hortensji w miejsce rosnącej tam teraz hosty bo zwyczajnie nie ma miejsca.
Więc co tam posadzić?.czy zostawić tam hostę niech sobie tam rośnie ,jest już dość duża i ładna.
Mam tez kaki okaz ,nie jest w najlepszej formie, ale go podleczę

,a może jego tam przesadzić
Jak myślicie co posadzić pod te trzmieliny ? Kiedy mogę zacząć formować jej kulki?