Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek Anity 07:42, 31 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry

Hej Przepiękne te jeżówki ... pozdrawiam M
Mój kawałek raju II 07:15, 31 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
monteverde napisał(a)
Vianetta coraz bardziej rozkwita Avant-Garde Arabella Chandos Beauty pachnie obłędnie
Hej! Ależ cudne Aniu szkoda ze zapachu nie czuję niestety
Mallwinkowo 07:05, 31 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
Do góry
Witam
chciałam wam teraz pokazać jak ogarnełam ten kawałek z ławką, bo do tej pory troche z opuznieniem pokazywałm zdjecia. trawka juz wzeszła ma 3 tyg. ale jakoś marnie mi powschodziła.



tej georgini tu nie bedzie, ale tak miładnie wyrosła ze żal mi było ją przesadzać. niech sobie pokrółuje do jesieni a w przyszłym roku znajde jej jakiś ciekawszy kącik






a tu roślinki wszystkie z mojej działki. podzielone hosty, za nimi tawuły , mizerne teraz ale moje własnoręcznie wyhodowane, w przyszłym roku mam nadzieję nabiorą okazałości.



Mój jesienny ogród 06:31, 31 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Witam wszystkich, w ten rześki lipcowy poranek.
Bożenko, to nie typowa trawa, większość z nich wygląda najładniej jesienią.
Miłego dzionka, życzę.




Nasz przydomowy ogródek 06:26, 31 lip 2012


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Do góry
Zbyszku, mam!

Kiedyś urośnie, prawda?
Zielono mi! 06:16, 31 lip 2012


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Do góry
Spojrzenie na jeszcze lipcowy ogród.



Moja pierwsza hortensja w ogródku. 05:59, 31 lip 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
I jeszcze raz Lądek Zdrój coraz piekniejszy





Czy to mozliwe: kwitnaca magnolia?
Moje storczyki 03:35, 31 lip 2012


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 76
Do góry
Moje storczyki 03:34, 31 lip 2012


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 76
Do góry
Mój pierwszy... Phalaenopsis
Mój kawałek raju II 02:37, 31 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dobranoc odwiedzającym
Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 01:29, 31 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Kukliku piękne rośliny górskie fajnie,że wstawiłaś, a ta po prawej jak się nazywa, może znalazlaś w książce nazwę?
W Gąszczu u Tess 00:43, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry



Brzegi rzeki na całej długości tego odcinka są zarośnięta szuwarami.
Nie bardzo to lubię, bo ja uwielbiam widoki, a tu albo szuwary i skrawek nieba, albo szuwary i wierzchołki drzew.
No, ale widywałam już wyższe szuwary na rzekach, choćby na Biebrzy

Jedynie chyba dwa razy spotkaliśmy tak piękny, wysoki brzeg. Oczywiście, stanęliśmy na popas, no hmmm... na kanapkę



To właśnie z tej skarpy był taki, wcześniej wklejony, widok na rzekę:




Druga burza nadeszła kiedy już dopływaliśmy do Zalewu Bolimowskiego, gdzie kończyliśmy spływ.
Zalew jest ość nieładny jeszcze (powstał jakoś niedawno).

Spływ Rawką polecam zarówno wprawionym, jak i niewprawionym - fajna rekreacja w ruchu i na świeżym powietrzu.O ile ktoś oczywiście taki relaks lubi.
Raczej nie polecam na wyprawy z małymi dziećmi.

Trzeba jednak pamiętać, aby zabrać ze sobą wałówkę na całą trasę, bo przez całą trasę niczego do jedzenia nie ma. Niczego nie ma. Jak u Kononowicza




Ogród Hrabiego 00:30, 31 lip 2012


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Do góry








Przed burzą ,



i po15 minutach ulewy i silnego wiatru ...zostały połamane kwiaty


pomalutku zarasta panna
Kolorowe rabaty 00:30, 31 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Wieczorową porą -dobranoc
Pytanie na rano "Czemu nie mam jeszcze ani gronka owocu ?Odmiana Ajwasz się nazywa posadzony rok temu

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 00:18, 31 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
danuta_ napisał(a)
Sebek, idziesz jak burza


Tu jaka fota jeżówki i Ewa leci ...
Piękne zdjęcie
Sebek gratuluję
W Gąszczu u Tess 00:03, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Przeszkody pokonywało się różnie: kajak przepływał wraz z nami pod kłodą, kajak przepływał pod kłodą, my natomiast górą - nad kłodą, czasem i kajak i my obok kłody po lądzie

Rzeka jest płytka, od 0,6 do 2,0 m głębokości, co w połączeniu z dużą ilością naturalnych przeszkód dało okazję do zażywania kąpieli co kilka, kilkanaście minut.







Moje zmagania ogrodowe 00:00, 31 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
kubi2000 napisał(a)





no i dzięki Tobie wiem co mi rośnie na skalniaku
Dostałam kiedys w prezencie za duże zakupy w szkółce. Tyle że ja znałam tylko zielonego rozchodnika hehhe

To chyba jest rozchodnik sensacja jak spolszczyć,ale jak się mój rozwinie mocnej to potwierdzę dopiero potwierdzę
Kolorowe rabaty 23:57, 30 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Zakwitły słoneczniki


W Gąszczu u Tess 23:53, 30 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry

Sztuczna przeszkoda była jedna, naturalnych przeszkód jest natomiast bez liku. Powalone drzewa nie są usuwane ani przecinane, co oznacza, że trzeba je jakoś pokonać.













Mój kawałek raju II 23:53, 30 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Miscant od Roberta ruszył
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies