Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 07:01, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry
Witam cię Monteverde,dziękuję za miłe słowo.Też lubię rudbekie,długo kwitną i są fajnym dodatkiem na rabatach. Wyczytałam,że spotkamy się u Szmita?








Mój kawałek raju II 02:52, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dalia mówię dobranoc, cosik zaczęło bardziej wiać, zamykam okno, bo chyba idzie burza będzie czym oddychać
Dwa światy 02:41, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
AniaDS napisał(a)
Samego najpiękniejszego


Jak mnie się podoba ta róża przypomina mi kwiaty mojego kielisznika
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 02:18, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Irenko a Ty się dzisiaj roztopiłaś,że Ciebie nie było? ja przynajmniej późnym wieczorem byłam wklejam Ci moja budleję karłową Blue Chip
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 01:44, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry
Witaj Marzenko,jest tak parno,że nie moge zasnąć i nadrabiam forum zdjęciami.Miłej nocy.








Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 01:27, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 01:15, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 01:03, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry
Reniu,begonie warto mieć w ogrodzie,bo kwitną chyba najdłużej ze wszystkich kwiatów.

Irenko,też cieszę się,że miałam okazję poznać Anię,wybieramy się razem do Szmita na spotkanie.







Borówcowy raj 00:59, 29 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
Borbetka napisał(a)
Kulkowo:








Moniko no poprostu cudnie Wszystko takie dorodne, zadbane, piękne
W Gąszczu u Tess 00:48, 29 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Każdy ma jakieś "gazony"



I zakwitło mi w domu takie coś: Kwiat Jednej Nocy.






W Gąszczu u Tess 00:43, 29 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Ech, okropny dzień.
Tak dużo zaplanowałam, a niemal niczego nie zrobiłam.
Upał nie pozwalał wyjść z domu.
Na nic nie pozwalał

Ponieważ nic nowego nie robiłam, nie mam nic nowego do pokazania.

Z nowinek: trawa posiana w poniedziałek już wschodzi

Z ciekawostek:
Widok na mój gąszcz z balkonu, czyli aparat jest na wysokości około 6 metrów.

Z placu boju:



Cis na stożek:



Rozmnażanie.W kącie pod daglezją ukorzeniają się bukszpan, cis i trzmielina. Ale trzmielinę niestety nieco zasuszyłam



W doniczkach głównie sadzonki bukszpanu, ale też milin, hortensja (ogrodowa i pnąca) widzę tam też jukkę (nawet nie pamiętam, że ją sadziłam), bluszcz, rododendron.







W ogródku Ani 00:19, 29 lip 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry














Mój ogródek pod Gdańskiem 00:19, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Monika cieszę się ,że jedziemy, ognika przygotuję wcześniej Megi powojnik to okrywowy, a Twój ten nowy Last Dance to tangucki, bardzo łatwy w uprawie można powiedzieć, że dla początkujących wstawię Ci moją Cecile też jest piękna i kwitnie u mnie jako pierwsza i w sierpniu powtarza kwitnienie, teraz już wypuściła jeden kwiatek u mnie się pnie po słupie elektrycznym
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 00:13, 29 lip 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Do góry
Gardenarium napisał(a)





A w przyszłym roku i ja sobie takie narzędzia zafunduję

Danusiu a co to za trawka ta żółta?

Pozdrawiam serdecznie
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 00:10, 29 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Gratuluję Sebek
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 00:10, 29 lip 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Moje hortensje Limelight już, a może dopiero ? kwitną na całego









Danuś u Ciebie zjawiskowo jak zwykle, a od hortensji oczu oderwać nie mogę...., uwielbiam tę kompozycję
Kolorowe rabaty 00:06, 29 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Marta napisał(a)

Schnie trawnik Tess


Fragment niedoskonałej rabatki 3 -y





Marto- cudne rabaty!!! Cynie też bardzo ładne.

Dziękuję Marto czekam,aż więcej się pokaże główek kwiatów
Marzy mi się Siedlisko.... 00:04, 29 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
Znalazłam zdjęcie z początku lipca i wtedy zaczął kwitnąć, ach ten czas tak szybko leci, wydawało się, że dopiero co

Poczytam i zapytam oczywicie
Dobrej nocy życzę i miłej niedzieli
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 00:02, 29 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Sebku, gratulacje z okazji trzeciej setki




Powinnam Ci zamiast kwiatka zdjęcie mojego trawnika wstawić , bo to dzięki Twoim radom przestał być trawnikopodobny


Ogrodowy spektakl trwa ... 23:57, 28 lip 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
mam bardzo dużo sadzonek - kto chce - klasyczne niebieski


i jak to się mówi przy sobocie po robocie

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies