Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:12, 27 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Późną nocą miałam miłych gości - Gabik z Jarkiem mnie nawiedziła, ciemno było już i zdjątko niewyraźne sorki bardzo



Wesoła z nich para i bardzo żywiołowa, podobno skrzynia już na ukończeniu Pewnie fotki jutro zobaczymy z efektów dopracowania i dopieszczenia mego projektu i przeróbki ogrodu.

A niedługo opowieść o ich ogrodzie w Mai
Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 22:11, 27 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
Basiaw napisał(a)
Muszę się pochwalić moją pierwszą w życiu hortensją. Wiem, że Limelight to żadna atrakcja w Ogrodowisku, wiele osób ją ma, ale moja rośnie na piachu, w pełnym słońcu i jest cudna. Jesienią wsadziłam do ziemi takie maleństwo, kilka krótkich pędów a teraz taka piękność
Oczywiscie chodzę przy niej, chucham, dmucham, karmię, podlewam i puchnę z dumy

To podobnie jak moja Limka- też na jesień wsadziłam chuchro z 4 gałązkami a teraz...



Też chodzę koło niej, chucha, dmucham i dokarmiam
Ogród w Holandii 22:10, 27 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
JulkAd napisał(a)





A to cóż za "kfiatki"? Z wyglądu przypominają trochę jeżówki


To są jeżówki. Widziałam już takie w dwóch kolorach i zamierzam sobie zaprowadzić na rabatę berberysową. Są niesamowite!
Ogród w Holandii 22:04, 27 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry


Ogród w Holandii 22:02, 27 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)



A tak dużą hortensję chciałabym mieć już u siebie
Ogród w Holandii 22:01, 27 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)



Takie bajery mi się podobają...ale u kogoś
Ogród w Holandii 22:01, 27 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry


Ogród w Holandii 22:00, 27 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)




A to cóż za "kfiatki"? Z wyglądu przypominają trochę jeżówki
Ogród w Holandii 21:57, 27 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry



Ogród w Holandii 21:56, 27 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)



A to romantyczne
Ogród w Holandii 21:54, 27 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)



A to myślę, że bardzo Ogrodowiskowe, wyłączając tę szklarnię na drugim planie.
Ogród w Holandii 21:53, 27 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry

Ogród w Holandii 21:52, 27 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)


A to jest piękne, takie bardzo swojskie
Ogród w Holandii 21:50, 27 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)




Super
Ogród w Holandii 21:49, 27 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry


Sosnowo 21:47, 27 lip 2012


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Do góry







Ogród w Holandii 21:46, 27 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)



?????
Ogród w Holandii 21:46, 27 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry



Sosnowo 21:45, 27 lip 2012


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Do góry
Dziś trawkowo









Ogród w Holandii 21:45, 27 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)




Wow, ale "czad", kopara mi normalnie opadła. Dawaj Agatko więcej takich zdjęć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies