Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Domowa azalia. 19:36, 27 lip 2012

Dołączył: 27 lip 2012
Posty: 10
Do góry
Hippeastrum - Amarylis 19:36, 27 lip 2012

Dołączył: 27 lip 2012
Posty: 10
Do góry
Róże w naszych ogrodach 19:35, 27 lip 2012

Dołączył: 27 lip 2012
Posty: 10
Do góry
Zinnia - cynia 19:35, 27 lip 2012

Dołączył: 27 lip 2012
Posty: 10
Do góry
Przywrotnik ostroklapowy - Alchemilla mollis 19:23, 27 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry


A tutaj w Coton Manor





Przywrotnik ostroklapowy - Alchemilla mollis 19:22, 27 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry




Przywrotniki w Anglii częściej się spotyka na betonie niż na rabacie Tutaj w Wollerton Old Hall Garden końcem maja



Przywrotnik ostroklapowy - Alchemilla mollis 19:19, 27 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Przywrotnik to bylina, która zawsze kojarzy mi się z tym, że rośnie w ekstremalnych warunkach. Łatwo się rozsiewa i wyrasta między płytami czy na murkach oporowych. U mnie w ogrodzie też znalazła swoje miejsce i liczę na to, że będą wyglądać jak te angielskie







Dla odmiany czas na zmiany... 19:15, 27 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
moje gigant słoneczniki




Eschynantus 19:13, 27 lip 2012

Dołączył: 27 lip 2012
Posty: 10
Do góry
Marzy mi się Siedlisko.... 18:37, 27 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
Zakwitł pierwszy mieczyk


szałwia po przycięciu znowu powoli zakwita


Liatrie szaleją, a lawenda wciąż czeka na przycięcie
Wielka pasja i chęci ograniczane miejscem 18:37, 27 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 236
Do góry
Witajcie, nie będę się rozpisywał tylko wkleję kilka fotek dla stałych podglądaczy, wiem , że jesteście

nowość Coral sunset jakoś mnie nie urzekła...



stopowiec Spotty Dotty




lime marmalade- pełne słońce nic jej nie robi



caramel


to co lubię najbardziej- busz żurawkowy
Mój kawałek raju II 18:15, 27 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Aniu chciałam się przywitać u Ciebie w II wątku Witaj
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 18:06, 27 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
pierwsze kwiaty miniaturki budleji, ta sama co u Danusi wyopatrzyłam, nazwę zapomniałam


paulownia, druga przemarzła, a ta ma wyjątkowo małe liście w tym roku; róza Irena ponownie kwitnie, a pęcherznica dopiero takie pąki ma

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem 17:48, 27 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Do góry
Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem 17:46, 27 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Prawa strona mi nie wyszła, ale wszystkie rabaty należy poszerzyć żeby zmieścić niższe piętro.



Danusiu, podpowiedz mi proszę w kwestii nasadzeń przy świerkach.
Zastanawiam się nad posadzeniem przed nimi (berberysy, paprocie, funkie, wrzosy/wrzośce, barwinek). Wydaje mi się, że te własnie będą pasowały ale nie wiem w jakich kompozycjach.
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 17:04, 27 lip 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Magduś Irenko... jestem absolutnie bądź mówiąc słowami poety "ewentualnie" )) zakręcona ... szykuje nas do wyjazdu ... krótko ... blisko za to mega przyjacielsko i wspaniale ... na kilka dni Kraków zamieni mi się w raj ... spotykamy się przyjaciółmi ... a że są z bardzo daleka to spotkanie "roczne" więc ważne ... nie mamy ani chwili do stracenia

moje kanny te przy tarasie od swego początku rozwijające się w słoneczku szaleją ... mają po 180cm )) ... i wypuszczają kwiat za kwiatem ... jestem tak zachwycona jak zdziwiona bo jeszcze w kwietniu wtykając do ziemi coś na podobieństwo wysuszonego korzenia miałam poważne wątpliwości czy z tego cokolwiek wyrośnie

błędem było, że 8 sztuk wetknęłam na terenie gdzie jest cień przez większą część dnia ... ewakuowałam je teraz tuż przy ogrodzeniu osadzając ... w słoneczku i odbijają ... a miały właśnie po 60 - 80 cm ... zdecydowanie kanny to mój sukcesik botaniczny ... no i lawenda ...

kochane oczywiście, że zaglądam ... jestem ale mam sporo zajęć i brak aparatu (Nieletnia) ... obiecuje wrócić bardziej przygotowana

Magda te linki do ogródeczka hotensjowo-trawiastego obłędne ...

Irenko wiem o klapie lotniczej ... masz już plan B? ... musisz mieć ... serniczek będzie ... ciumkamy a ... i zabierz Madzika ...

bo Sebek jak czytam przyjedzie sam i to dosłownie ... no to nas kolega przewiezie chyba ...



nie patrzeć na brak trawy ... będzie ... ... buźka
Ogród nad Rozlewiskiem 17:04, 27 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry

I takie wschody księżyca:







Tereniu, piękne!
Ogród w Jaszczowie 17:01, 27 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
pagap napisał(a)
Anita1978 no ja tez sie troche wystraszylam, ale ze jestem w stanie blogoslawionym wiec musialam szybko sie ocknac

Oooo- akiedy rozwiązanie? To pierwsza latorośl?
Ja mam 2 odnóżki męskie
Dla Ciebie z mojego ogródka
Rododendronowy ogród II. 17:00, 27 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Dubelek więc wstawię zdjęcia moich hortensji.















Mój ogródek pod Gdańskiem 16:55, 27 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
Ładnie jak zwykle u Ciebie I powojniki śliczne- ja moje sadziłam dopiero wiosną i jakoś marnie wyglądają
Ale może da się jeszcze je uratować- pożyjemy zobaczymy Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies