Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Dorka 17:48, 27 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
____________________
Dorota Białołęka
iza_1611 18:11, 27 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Dorcia ja od wczoraj tak się nakręciłam na ten mój projekt, że już dziś (specjalnie z tej okazji) poprosiłam o 1 dzień urlopu i zakupiłam 10 szt pieńciornika w kolorze białym - mniej więcej taki mam kolor domu i będę sadziła

a Ty jak tam planujesz czy już drobne prace w "realu"?

Mamy podobny "problem" z pustym placem, jak to Ty fajnie napisałaś STEP. dlatego często odwiedzam Twoje forum i ściągam pomysły

____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Dorka 19:37, 27 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
iza_1611 napisał(a)
Dorcia ja od wczoraj tak się nakręciłam na ten mój projekt, że już dziś (specjalnie z tej okazji) poprosiłam o 1 dzień urlopu i zakupiłam 10 szt pieńciornika w kolorze białym - mniej więcej taki mam kolor domu i będę sadziła

a Ty jak tam planujesz czy już drobne prace w "realu"?

Mamy podobny "problem" z pustym placem, jak to Ty fajnie napisałaś STEP. dlatego często odwiedzam Twoje forum i ściągam pomysły



Izuś, jak da się coś ode mnie ściągnąć to bardzo się cieszę chociaż Ty masz już taki projekt, że chyba nic innego nie potrzebujesz
Czyli mówisz, że czas zacząć
Ja zaczynam poszerzanie rabat jutro a Tobie jak dziś poszło ?
____________________
Dorota Białołęka
iza_1611 21:57, 27 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
jutro dołączę fotki

jeszcze nie skończyłam, bo muszę dokupić ziemi, żeby uzupełnić luki między roślinkami.
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
iza_1611 21:58, 27 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
aaa miałam zapytać jak będziesz Dorotko poszerzać rabaty?
tzn wycinasz trawę czy jak to robisz?
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Dorka 22:47, 27 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Będę delikatnie ścinać darń, nie chcę dużo kopać żeby zbyt duże dziury się nie zrobiły, najpierw przetnę nożem w głąb i potem na płasko zetnę darń.
____________________
Dorota Białołęka
iza_1611 22:56, 27 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
możesz zrobić zdjęcie, bo ja też mam rocić rabaty zamiast trawy
ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.

____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Dorka 14:59, 28 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
ok, niestety miałam zacząć dziasiaj ale skwar narazie nie pozwala mi niczego zrobić, może wieczorem ale jak coś zacznę to zrobię zdjęcie
____________________
Dorota Białołęka
Gardenarium 15:05, 28 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziewczyny - instrukcja ściągania darni pod rabaty jest tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1732-usuwanie-trawnika-pod-nowe-rabaty
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Dorka 15:34, 28 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Super, dziękuję Danusiu, tyle jest tu tych wątków, że nie mogę ich wszystkich ogarnąć

Przy okazji zapytam, czy masz chwilkę żeby odpowiedzieć mi na wczorajszą prośbę dotyczącą nasadzeń przy świerkach ? Wiem, że jesteś rozchwytywana dlatego pytam cichutko

"Zastanawiam się nad posadzeniem przed nimi (berberysy, paprocie, funkie, wrzosy/wrzośce, barwinek). Wydaje mi się, że te własnie będą pasowały ale nie wiem w jakich kompozycjach"

____________________
Dorota Białołęka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies