Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nad Rozlewiskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nad Rozlewiskiem

Tess 15:39, 27 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
GabiK napisał(a)
Tereso, też dotarłam. Wreszcie. Widziałam Cię u siebie i u znajomych, zajrzałam szybko na domowy wątek, teraz dotarłam tutaj.

Jest pięknie.
Historia trochę smutna, bo rodzice nie nacieszyli się tym kawałkiem ziemi. Dobrze, że mama wie, że jest w dobrych rękach, nie zmarnował się.

Szkoda, że tak mało mamy czasu na kontakt z naturą, na odpoczynek.


Witaj, Gabi nad rozlewskiem Miło mi Cię gościć
O tym, że jestem zauroczona Twoim ogrodem-nie-tylko-żurawkowym, choć jest tak bardzo inny od mojego, nie musze Cie zapewniać już wiesz
Nawet wiersz zrymowałam pochwalny onegdaj

No, Mama jeszcze się "naciesza"
Raz na jakiś czas odwiedza z nami rozlewisko, i widzę, że faktycznie jest zadowolona, że ktoś o to dba

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 15:43, 27 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
wanda7 napisał(a)
Piękne i wyjątkowo klimatyczne miejsce. Zdjęcia też mistrzowskie.


Wandziu, miło, że mnie odwiedziłaś Zaglądam do Ciebie, choć najczęsciej śladu nie zostawiam, poprawię się, obiecuję

Irenko, buziolki
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 15:48, 27 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
monteverde napisał(a)
Tereniu nie poluję z broni tylko z aparatu, ale teraz już nie bo zdrowie coraz gorsze i nie wypuszczam się na takie eskapady, ale mam na swoim koncie wybudowana ambonę kiedyś bardzo często obserwowałam las i jego mieszkańców a ta akcja z jeleniami miała miejsce jakieś 30 lat temu została w pamięci, czego człowiek nie robił jak był piękny i młody


Ojtam, ojtam
nadal jesteśmy piękne i młode
To tylko ciało mdłe, duchem młódki jesteśmy przecież

Piękną pasję miałaś No a tą amboną mnie zabiłaś Sama ją wybudowałaś?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 15:53, 27 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
boguslaw_r_ napisał(a)
Witam, jestem pod wrażeniem, jest cudnie, nie myśleliście się tam osiedlić na stałe, pozdrawiam.


Witaj, Bogusławie Bardzo sie cieszę z Twoich odwiedzin
Byłam w Twoim jesiennym ogrodzie niejeden raz, zrobił na mnie duże wrażenie

Nie możemy teraz tam się przenieść na stałe. Obowiązki zawodowe i inne na razie trzymają nas w Warszawie.
Może jak już będę "na emeryturze".. jeśli kiedyś będę, bo przecież nie można być pewnym, czy znowu wieku emerytalnego nie przedłużą

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Milka 17:04, 27 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

I takie wschody księżyca:







Tereniu, piękne!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 17:15, 27 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Poczytałam , pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
beta 19:51, 27 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Ilu wspaniałych gości u Ciebie Teresko

pozdrawiam

____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
ana_art 23:25, 27 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
trafiłam przypadkiem przeczytałam i mam niedosyt!!! tak pieknie opowiadałas że zezłościłam się że Cie poganiali a Ty uległaś Czytało mi się jak wstęp do pieknej powieści.... i nie wiem co ciekawsze opowieść czy fotki W takich historiach jest tyle magii... A tak poważnie to śliczne masz widoki na wschody i zachody. Jak kupowaliśmy dom 2,5roku temu to wokół była prawie pustka miałam widok na bocianie gniazdo, a teraz sąsiedzi się pobudowali, gniazda nie widać jeszcze tylko z jednej strony mam widok na pola
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Evchen 00:10, 28 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Tereniu...
zasiedziałam się u Ciebie... ostatnio przejrzałam krajobrazy - z braku czasu.. i wstyd mi jest.. bo historia ogrodu jest piękniejsza nawet niż ogród... !.. Widoki są cudne...ale Ty potrafisz je pokazać. ... tak, że widać to,co niewidoczne dla oczu...
dziękuję!....
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Tess 01:48, 28 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
ana_art napisał(a)
trafiłam przypadkiem przeczytałam i mam niedosyt!!! tak pieknie opowiadałas że zezłościłam się że Cie poganiali a Ty uległaś Czytało mi się jak wstęp do pieknej powieści.... i nie wiem co ciekawsze opowieść czy fotki W takich historiach jest tyle magii... A tak poważnie to śliczne masz widoki na wschody i zachody. Jak kupowaliśmy dom 2,5roku temu to wokół była prawie pustka miałam widok na bocianie gniazdo, a teraz sąsiedzi się pobudowali, gniazda nie widać jeszcze tylko z jednej strony mam widok na pola


Miło mi gościć Cię Aniu, nad rozlewiskiem Szczęśliwy traf sprawił, że tu trafiłaś, bo to cieszy mnie ogromnie

Fakt, że uległam tym, co mnie poganiali
A miałam tak pieknie opracowany scenariusz
Zdjęcia wybrane do każdego odcinka

Ale może to dobrze, bo ja gaduła jestem i pewnie długo jeszcze ta historia mogła być opowiadana
A bardzo szanowane i cenione przeze mnie osoby dały mi znak, że czas kończyć

Znam Cię Aniu i Twój piękny ogród
Byłam tam niejeden raz, choć chyba cichaczem i incognito
Ostatnio widziałam, jak pięknie stożki przycinałaś

Gniazda u sąsiadów już nie widać, ale boćki czasem po Twoim niebie latają chyba?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies