Borówcowy raj
20:40, 26 lip 2012
U mnie trochę z tarasu widoczków, bo usiadłam przez te upały:
Latarenki:
I białe pelargonie, które chyba powtórzę w przyszłym roku:
A tutaj zgodnie z Danusiowym zaleceniem podlewana Florovitem hortensja, która odwdzięczyła się ponownym kwitnieniem:
Latarenki:
I białe pelargonie, które chyba powtórzę w przyszłym roku:
A tutaj zgodnie z Danusiowym zaleceniem podlewana Florovitem hortensja, która odwdzięczyła się ponownym kwitnieniem:
z Bystrzycy .