Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

To będzie zaczarowany ogród 09:46, 24 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Co to wizyta w angielskich ogrodach robi z człowiekiem

greglis napisał(a)
Wiry przeróbek to ja już widziałam od pierwszego dnia A to taka mała wizja przed i po

przed

po


Piękna wizja

Ogrodnik mimo woli 09:33, 24 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
asc napisał(a)
Dziś mieliśmy wizytę nowego gościa z ptasiego towarzystwa..nie mam pojęcia co to... muszę lecieć po ratunek do Bogdzi
Za to jak się kąpał..fiu, fiu, fiu.... prawy boczek, lewy boczek , kuper do góry, kuper na dół, prysznic ,wanna ,jakuzi.... ten to wiedział co sie robi w takim SPA.. jakiś światowiec... a ja w takim towrzystwie się nie obracam.. i nie mam pojęcia jak się zwie...


Ania, a ja myślałam, że na pierwszym zdjeciu jest nietoperz....! Ja to mam bujną wyobraźnię - nietoperz w kałuży... Ale jakie akrobacje...! .. GENIALNE!... Chociaż bez Twojej oprawy słownej byłoby to zdjęcie jak zdjecie...
Cis - Taxus 09:26, 24 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Chcę ciachnąć teraz moje cisy W stożki chyba Czy mam je później czymś popsikać?...

Środkowego będę podsadzać mniejszymi. Te boczne chciałabym przesadzić bliżej środkowego, żeby były jeden obok drugiego, bez odstępów. Były sadzone ok. 2 miesięcy temu. Mogę je przesadzać teraz, czy ciąć i przesadzić w przyszłym roku...?
Zielony galimatias 09:12, 24 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
monteverde napisał(a)




Szukam fotki ALusi.... by pokazać MIśkowi pannę w odpowiednim dla niego wieku... a tu co?????? Jakiś gołodupiec po ogrodzie lata.... i beretkę ratuje..by do końca nie być gołym........

On już usechł od tego uporczywego schylania się po beretkę



Hahahhahaha ja tu przyszłam pączki magnolii zobaczyć a napotkałam gołodupca jak Ania zauważyła

Anuś, za zamieszczone "pączki" rzeczonego powyżej nie odpowiadam....
Kubusiowo 09:10, 24 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Do góry
Ana napisał(a)

....chciałam pokazać Wam jaki prezent dostałam od Danusi! Zobaczcie sami jaka super łopatko-nabieraczka Buziaczek wielgachny Danuś!





Ale najwieksza niespodziankę sprawiła mi Danusia juz jakis czas temu. Umówiliśmy się, któregoś dnia, że wpadniemy do Danusi z wizytą..... Zatargałam ze sobą mój nieszczęsny plan Kubusiowa coby zapytać czy hortensję będa dobrze wyglądały w takim pasie jak planuję.... Danusia patrzyła chwilkę po czym mówi "daj mi to".... wyrwała mi plan z rąk, przytargała kredki i............ powstało takie cudeńko
Gdybym kartki Danusi z rąk nie wyrwała to by pewnie całe Kubusiowo machnęła




Danuś ja nie wiem jak dziękować



nie nooo!!! bomba!!! Gosia, teraz tylko kupowac kupowac kupować...sadzić sadzić sadzić

Też bym nie wiedziała jak dziękować. Zazdroszczę i już!
Ogród z lustrem 09:07, 24 lip 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Do góry
Gardenarium napisał(a)





Danusiu wspaniała realizacja. Jest niesamowicie!!

Czy możesz mi powiedzieć, co to za drzewko powyżej?? Mam swój typ ale nie chce się zbłaźnić ;/
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 08:54, 24 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Proszę, tu były:

Ogród u stóp klasztoru 08:54, 24 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Do góry
alinak napisał(a)
och dziewczyny odbyłam dzisiaj takie długie spacery że nie miałam siły już cykać foty . ale mam za to jeszcze ........ moja faworytę

TOJEŚĆ ORSZELINOWA - już drugi rok przymierzam się do nowego miejsca dla niej - bardziej wyeksponowanego ....ale nie mam już chyba miejsca










RUDBEKIA OWŁOSIONA


Bardzo podoba mi się ta tojeść. Masz ją na słońcu czy w półcieniu? Jak długo kwitnie











Po zimie byłam już pewna że to jej koniec . cała gruba łodyga zgniła i wyrzuciłam ją . jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłam siewki na miejscu matecznej

Bardzo podoba mi się ta tojeść orszelinowa. Masz ją na słońcu czy w półcieniu? Wydaje się dość wysoka. A jak długo kwitnie?
U Oci ... 08:53, 24 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Do góry
Drzewko( to cis? ) mi choruje, dostalo brazowe galazki.

Da sie je jeszcze uratowac???Drugiemu nic nie jest.







Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 08:50, 24 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Do góry








W miejscu leżakowania dech trawa podgniła, M już reanimuje ją obornikiem granulowanym i nawozem



Z bliska - deski bedą ciemniejsze po zaolejowaniu



A tu od strony hortensjowej




Ana oj podoba mi sie.Jaki klimatyczny sie robi.SUPERO:
Ogródek Hanusi po zimie 08:30, 24 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Kochani ,wybywam do wieczora.......
Bawcie się dobrze....pogoda sprzyja!
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 08:24, 24 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Pierwsze pomidorki koktajlowe zjedzone


Nie wiedziałam że mam takiego czerwonego, późniejszego liliowca:


Pergole z fasolą wreszcie wyglądają jak trzeba. A poniżej siana przed urlopem szparagowa fasolka karłowa


Rudbekie szaleją:


I jeżóweczki:


Rabata frontowa prezentuje się tak:



A jeszcze miesiąc temu wyglądało tak łyso (zdjęcie wprawdzie z drugiej strony, ale jeżówek i rudbekii prawie nie widać)
Ogródek Hanusi po zimie 08:22, 24 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Oto co znalazłam wczoraj 100 m od swego ogrodu.......
Ogródek Hanusi po zimie 08:21, 24 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Betysiu! Słowa twe miłe mi.Tak robię,
Przy okazji ...dziękuję Ci.
Ogrodnik mimo woli 08:12, 24 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I poranne szybkie migawki...... trawnik nowy po skoszeniu ....... do zdjeć już z daleka się prezentuje... jeden problem mniej....


I różyczki nabrały urody po takim okolicznym liftingu..


Moja największa pasja - ogród 08:05, 24 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Ogród został założony przez mojego teścia, a potem wiele razy zmieniany przeze mnie i mojego męża
nie jest to jeszcze ostateczna forma, wciąż coś zmieniamy i tak już chyba będzie przez kilka kolejnych lat, aż stwierdzimy, że nam się podoba....
wiosna 2012

Moja największa pasja - ogród 08:01, 24 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
A tu już od początku wiosna 2012 i co się wtedy działo))
Moja największa pasja - ogród 07:47, 24 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Witam wszystkich, podobnie jak wiele innych osób, najpierw podglądam a teraz stwierdziłam, ze i ja coś napiszę. Od pewnego czasu prowadzę blog o ogrodzie, ale jak widać wciąż mi mało i postanowiłam dorzucić swoje trzy grosze i tutaj>
Ogród to największa moja pasja, zaczęło się już w dzieciństwie i tak zostało widocznie miłość do roślin mam zapisaną w genach.



Ogrodnik mimo woli 07:39, 24 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Moje malutkie wczorajsze zakupy.. naparstnica (ha, ha, ha.. jakbym miałą mało, ale ta ciemna, zebrinus apacz i białe cudo...)


Białe cudo w powiększeniu.. jest to floks....
Rododendronowy ogród II. 07:37, 24 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
tak wygląda........
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies