Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród... reni 15:39, 23 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
monteverde napisał(a)

Z porannego spacerku








Cześć Reni obejrzałam wątek, masz ładne róże, i inne roślinki, świerków bym sie nie pozbywała, ale zauważyłam,że Twoja hortensja cierpi na chlorozę. Jest to efekt zmniejszonej przyswajalności żelaza z podłoża o niewłaściwym odczynie (zasadowym).Musisz zakwasić podłoże oraz uzupełnić niedobór żelaza przez podlanie lub opryskanie rośliny chelatem tego pierwiastka. Będę odwiedzała


Witaj Reniu po urlopie
Ani sugestie i mnie dotyczą, bo jedna z hortensji tez ma żółtawe listki, jakby variegata zrobie oprysk!!!

a ogród pięknie cię przywitał
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:32, 23 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry

Mój kawałek raju 15:22, 23 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
monteverde napisał(a)

E tam, w twoim ogrodzie to same unikaty do oglądania, a swojskie klimaty są pożądane, ludzie ciągną do natury
obejrzałam, super kwitnie wszystko, bajkowo no ale w twoim raju nie może być inaczej

Irenko zawsze jesteś bardzo mila , dziękuję różyczka dla Ciebie i lecę do tej cebuli


piękna ta róża a jak mawia M., nie zawsze jestem miła
nie szalej z pracą, idą upały!
Ogród Leny. 15:19, 23 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Byłam tam i też się zachwycałam

a z okazji seteczki limki
Kolorowe rabaty 15:19, 23 lip 2012


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Martek napisał(a)

Martusiu, nie mam w soboty i niedziele internetu, stąd moje spóźnione najlepsze życzenia dla mojej sympatycznej ogrodolubnej koleżanki, nie daj się życiu , napieraj do przodu i dużo zdrówka.

a to mój kwiatek.


Pięknie dziękuję Bogusławie za oryginalny kwiat i życzenia
Nie musisz się tłumaczyć ja często przeoczam imieniny,urodziny wirtualnych znajomych bo nie zawsze trafię w ten dzień itp.
Jak już pisałam chyba ASC nie celebruje tego święta,dzień jak co dzień.
Może powinnam być wdzięczna losowi,że urodziłam się kiedy pierwszy człowiek wlazł na księżyc ...???


Piękna rocznica i Twoje urodziny, ja mam tak że na urodziny mojej żony zawsze wywieszam flagę narodową - 3 maj
Ogródek Anity 15:14, 23 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
W końcu na niebie błękit




Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:02, 23 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Muszę powiedzieć, że szef firmy, która pomaga mi w ogrodzie, bardzo miło mnie zaskoczył i przywiózł mi piękne rośliny, w zastępstwie tych, które nie opacznie wyplewiono; dziękuję p. Tomku

wieloletnia margeritka




Ogród Leny. 15:00, 23 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Lena napisał(a)
A wracając do ...czosnku
Tak się rozwija...












Nigdzie go nie ma,apeluje o poszukiwania )))))))))
Ogród Leny. 14:54, 23 lip 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Lena gratuluję seteczki
Ogród Leny. 14:53, 23 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
[img size=640x426]Gratuluję Lenko [/img]
mamy tą samą piękność jak mnie oko nie myli .Nie wiem tylko czy mi powtórzy kwitnienie mam ją pierwszy sezon .Piszę o róży,ale zdjęcie nie wchodzi
SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 14:51, 23 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Diana napisał(a)
Chyba wszyscy wiedzą jak uwielbiam lawende
No ale przychodzi taki czas kiedy trzeba ją przyciąć ....................
Wczoraj był ten czas.........oj szkoda mi było, teraz tak pusto no ale to był najwyższy czas.......
Uzbierałam dwie skrzynki i spory kosz !!!!!!!!!!
Jedna skrzynka pojechała dziś do mamy a resztę wkładam do woreczków (mama pomaga mi w szyciu, bo ilośc jest zbyt duża na moje możliwośći.....) i układam w szafach, szufladach, szafeczkach i gdzie się tylko da !!!!!!!



Dianko, już trzeba ciąć...?... kupiłam takie śliczne kwitnące krzaczki wczoraj,... jeszcze nie zdążyłam się nimi nacieszyć, ...
Mój kawałek raju 14:49, 23 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
monteverde napisał(a)

Aniu, śliczne okazy upolowałaś! A ruch na kwiatach nie dziwi - w takim kawałku raju...
Twoja magnolia zakwita... To późniejsza odmiana, czy magnolie zakwitają dwukrotnie?

nie normalna, w tamtym roku na okrągło przez cały rok powtarzała kwitnienie, a w tym roku po raz pierwszy, natomiast magnolia Messel, która mi nigdy nie powtarzała kwitnienia teraz też zakwitła

zerknę w takim razie na moje magnolie... może też zechcą powtórzyć, a raczej rozpocząć kwitnienie?... to młodziutkie roślinki, w tym roku posadzone. Wczoraj wydawało mi się, ze mają takie pączki.. ale przyjęłam, że to liście. A może to jednak będą kwiatki...? Ależ byłoby cudnie..!....
SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 14:48, 23 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Bogda napisał(a)

No musze,poprostu muszę dodać te zdjęcia ...............jeżówka to taka bylina ,którą chciałam mieć od momentu gdy dowiedziałam się, że wabi motyle .......ale teraz wiem, że jej urok jest o wiele większy........cieszę się że zajmuje spory kawałek rabaty






Ło Matko Bosko, jak będziesz do mnie na te obiecaną kawkę jechała to przywież choć jedno nasionko tej jeżóweczkicudna jest, akurat do mojej biało różowej samotni się nadaa jak jeszcze wabi motyle to muszę ją mieć


Piękne! Zazdroszczę. U nas takiej odmiany nie widziałam. A nalewki też z niej robisz?
Kolekcja woreczków z lawendą też imponująca
Ogród Leny. 14:45, 23 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Do góry
Agato,Anulka,Irenko,Ewo,Mira,Marto dziękuję
Witam ponownie ,po cudownym wypadzie w Pieniny












Z całą pewnością tam wrócę i wszystkim gorąco polecam
Kolorowe rabaty 14:45, 23 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
irena_milek napisał(a)
Marta, spełnienia marzeń z okazji minionych urodzin, pozostań dalej romantyczka i uważna obserwatorka świata

to zdjęcie, które Basia określiła, jako wybuch, bardzo mi się podoba
a zalew piękny, szczęście jednak cię w urodziny spotkało, bo zwyciężyła uczciwość i ... w brodziku z ciurkadełkiem, obie możemy siedzieć

kwiat na urodziny
|

Dziękuję Miała za życzenia i komentarz

Zdjęcia ze ścieżki i zalewu nie są najciekawsze bo oczywiście goniłam męża,że nie powiem kaczuszki,pałki nad brzegiem tylko śmignęły...)))))))))))))))

Zwyciężyła ;(((((((((((((((((((((((((((
)))))))

Ta piękna róża z pewnością pachnie Pocieszyłam się
Mój kawałek raju 14:44, 23 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
irena_milek napisał(a)
E tam, w twoim ogrodzie to same unikaty do oglądania, a swojskie klimaty są pożądane, ludzie ciągną do natury
obejrzałam, super kwitnie wszystko, bajkowo no ale w twoim raju nie może być inaczej

Irenko zawsze jesteś bardzo mila , dziękuję różyczka dla Ciebie i lecę do tej cebuli
Kolorowe rabaty 14:42, 23 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
boguslaw_r_ napisał(a)
Martusiu, nie mam w soboty i niedziele internetu, stąd moje spóźnione najlepsze życzenia dla mojej sympatycznej ogrodolubnej koleżanki, nie daj się życiu , napieraj do przodu i dużo zdrówka.

a to mój kwiatek.


Pięknie dziękuję Bogusławie za oryginalny kwiat i życzenia
Nie musisz się tłumaczyć ja często przeoczam imieniny,urodziny wirtualnych znajomych bo nie zawsze trafię w ten dzień itp.
Jak już pisałam chyba ASC nie celebruje tego święta,dzień jak co dzień.
Może powinnam być wdzięczna losowi,że urodziłam się kiedy pierwszy człowiek wlazł na księżyc ...???
Mój kawałek raju 14:41, 23 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Idę wybierać cebulkę , będę później miłego dnia wszystkim
Mój kawałek raju 14:35, 23 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Evchen napisał(a)
Aniu, śliczne okazy upolowałaś! A ruch na kwiatach nie dziwi - w takim kawałku raju...
Twoja magnolia zakwita... To późniejsza odmiana, czy magnolie zakwitają dwukrotnie?

nie normalna, w tamtym roku na okrągło przez cały rok powtarzała kwitnienie, a w tym roku po raz pierwszy, natomiast magnolia Messel, która mi nigdy nie powtarzała kwitnienia teraz też zakwitła
Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 14:34, 23 lip 2012


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Hmm,to faktycznie ciasno,myslalam,zeby zostawic jej ok metra.

A kto mi powie co to za hortensja?Zakochalam sie!Jest wielka,gesta i poprostu sliczna.Min 2 metry ale raczej wiecej.



Uploaded with ImageShack.us
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies