Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Anita1978 12:46, 23 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840



____________________
ogródek Anity
Anita1978 14:01, 23 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840

____________________
ogródek Anity
Enya73 14:14, 23 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Piękne jest lato w pełni rozkwitu Śliczne róże, a środkowe zdjęcie co przedstawia? Czy to jakaś odmiana jeżówki?
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Anita1978 14:21, 23 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Enya73 napisał(a)
Piękne jest lato w pełni rozkwitu Śliczne róże, a środkowe zdjęcie co przedstawia? Czy to jakaś odmiana jeżówki?


Tak, to jeżówka- chyba "gum drop" o ile pamiętam, ale nie jestem pewna
Wgrywam dzisiaj trochę zdjęć ale wolno strasznie serwer działa
____________________
ogródek Anity
Anita1978 15:14, 23 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
W końcu na niebie błękit




____________________
ogródek Anity
popcorn 15:19, 23 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj prawie - sąsiadko!
Ale cudnie u Ciebie! A zapachy muszą być niesamowite obok tych rabat różanych!
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Anita1978 15:30, 23 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
popcarol napisał(a)
Witaj prawie - sąsiadko!
Ale cudnie u Ciebie! A zapachy muszą być niesamowite obok tych rabat różanych!
pozdrawiam!

witam witam
no z tym zapachem to różnie- te różowe drobne- okrywowe the fairy- akurat nie pachną- ale kwitną za to nieprzerwanie aż do przymrozków
inne - pachną
ja jestem poczatkująca- i nie zwracałam uwagi na zapach, ale teraz juz to robię - przy nowych zakupach
skoro prawie sąsiadki jesteśmy to już "lecę" do Ciebie
____________________
ogródek Anity
JulkAd 22:49, 23 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Anitko, ja też uważam, że warzywka to dobrze mieć pod ręką, niestety u mnie musiałyby rosnąć na dachu domu, ale natka pietruszki, lubczyk, koperek czy też ziółka mam pod ręką.

Różyczki przecudowne, uwielbiam pastelowe kolory róż, ta ostatnia ma naprawdę piękny kolor, jaka to odmiana?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Anita1978 22:56, 23 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
JulkAd napisał(a)
Anitko, ja też uważam, że warzywka to dobrze mieć pod ręką, niestety u mnie musiałyby rosnąć na dachu domu, ale natka pietruszki, lubczyk, koperek czy też ziółka mam pod ręką.

Różyczki przecudowne, uwielbiam pastelowe kolory róż, ta ostatnia ma naprawdę piękny kolor, jaka to
odmiana?


to Chopin- wielkokwiatowa, przechodzi różne fazy koloru- ale można powiedzieć, że jest blisko bieli
posadziłam je jesienią-i przeżyły jakoś zimę
teraz na jesień znowu jakieś posadzę Okazało się ,że róże nie są aż tak trudne w uprawie...
Teraz po tych deszczach na grzybka spryskam i jakos to będzie

jesienią mam zamiar kupić:Aphrodite, Abraham Darby, New Dawn,Esmeralda, Leonardo da Vinci i Jaques Cartier- wszystkie w odcieniach pastelowych róży, bieli i brzoskwini, Mam nadzieję, że przezimują
Więc jak widzisz swoją przygodę z różami dopiero zaczynam
____________________
ogródek Anity
JulkAd 23:16, 23 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Anita1978 napisał(a)

Anitko, ja też uważam, że warzywka to dobrze mieć pod ręką, niestety u mnie musiałyby rosnąć na dachu domu, ale natka pietruszki, lubczyk, koperek czy też ziółka mam pod ręką.

Różyczki przecudowne, uwielbiam pastelowe kolory róż, ta ostatnia ma naprawdę piękny kolor, jaka to
odmiana?


to Chopin- wielkokwiatowa, przechodzi różne fazy koloru- ale można powiedzieć, że jest blisko bieli
posadziłam je jesienią-i przeżyły jakoś zimę
teraz na jesień znowu jakieś posadzę Okazało się ,że róże nie są aż tak trudne w uprawie...
Teraz po tych deszczach na grzybka spryskam i jakos to będzie

jesienią mam zamiar kupić:Aphrodite, Abraham Darby, New Dawn,Esmeralda, Leonardo da Vinci i Jaques Cartier- wszystkie w odcieniach pastelowych róży, bieli i brzoskwini, Mam nadzieję, że przezimują
Więc jak widzisz swoją przygodę z różami dopiero zaczynam


Anitko, aż mi dech zapiera jak rzucasz nazwami róż - jak z rękawa, widać, że naprawdę Cię mocno urzekły
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies