U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)
22:16, 22 lip 2012
Jeszcze ze dwa zdjęcia 

Ania,szalejesz z ilością zdjęć! a wszystkie bardzo ładne !
ale ta rabata chyba najbardziej mi się podoba - piękne delikatne kolorki
![]()
no i piękne fotki jeżówek z motylem rusałką admirałem - też taki przyleciał do mnie dzisiaj, ale siedział na budlei
A tu widać dosadzoną ostatnio runiankę. Ostatnio sąsiadka się zatrzymała i chwaliła, że ładnie to wygląda. I oczywiście wszyscy pytają jakie to kwiatki tam nasadziłam. Jak mówię, że to runianka japońska, to robią dziwną minę. Może powinnam mówić Pachysandra terminalisJuż teraz odpowiadam, że to runo leśne i na zakryć całą powierzchnię. Wtedy widzę po minie i kiwaniu głową, że rozumieją ideę. Kanty oczywiście wygryzione.
![]()
Ostatnio Dzidce chciałam wmówić, że nauczyła mnie nowej nazwy robaczka (słodziak rzepakowy) na spotkaniu dolnośląskim i chyba strzeliłam gafę, to byłaś Ty Łucjo, tak? Przepraszam, ale mylę Was.