Wilczy ogród
23:41, 05 lut 2022
Po wczorajszej wichurze, dziś po pracy nawet przez chwilę świeciło jeszcze słońce, mały obchód i są małe niespodzianki
![]()
Tak to Odętka mam ją pierwszy sezon .
Mam jeszcze białą
![]()
A te małe kwiatuszki sprawiają, że z nadzieją czekam na wiosnę
![]()
![]()
Koniec
Cudeńka. To bladoróżowe to odętka?
Słodkie wspomnienie lata, malinki w trzech kolorach.
![]()
![]()
Ty Mirka masz bardzo ładne te trawy. Takie zdrowe i grubaśne. Wszystkie rosliny masz ładne , dorodne.
Piękne te Twoje trawki, miło pooglądać takie zielone obrazy. U mnie po śniegu nie ma już prawie śladu, ale bardzo mokro.
Czekamy na wiosnę.
Każdy coś tam z letnich fotek wrzuca to i ja Trzcinnikowo pospamuję
W roli głównej Brachytrycha.
![]()
![]()
![]()
![]()
kwitnie jaśmin nagokwiatowy
![]()
Moje Tereski to są byle jakie badyle z kilkoma listkami. W porównaniu d Twoich to jak kopciuszki przy królowejMoje dostają nowe donice i szansę na drugie życie