Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wilczy ogród 23:41, 05 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10353
Do góry
Magleska napisał(a)


Magara
kurczę nie wiem o które fotki chodzi ciemny róz to może jakiś rodek ? albo azalia ...hmm
te brązowe trawki ,to chyba chocolatte lub Bronze form ,kiepska jestem w zapamiętywaniu odmian ja je tnę co sezon


"Przebiłam się" (nie bez przyjemności ) przez Twoje cudne rabaty jeszcze raz i znalazłam:

O te różowości pytałam:

Teraz tak patrzę i patrzę - to klony???

I o te brązowe trawki?turzyce?:


Ogród Basi i Romka 22:37, 05 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Basieksp napisał(a)
Po wczorajszej wichurze, dziś po pracy nawet przez chwilę świeciło jeszcze słońce, mały obchód i są małe niespodzianki





Basiu, cudna niespodzianka, jak miło zobaczyć takie małe słoneczka w lutym.
Mirkowy ogród (początki) 22:28, 05 lut 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
Mirka napisał(a)

Tak to Odętka mam ją pierwszy sezon .
Mam jeszcze białą
.
Tez miałam bialą ale po trzech sezonach zaginęła.
Ogród prawie wymarzony … 22:18, 05 lut 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
Moje lawendy
Hidcote




Grosso






Doświadczalnia bylinowo-różana 2 22:16, 05 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Anda napisał(a)
A te małe kwiatuszki sprawiają, że z nadzieją czekam na wiosnę



Koniec



Piękne przebiśniegi, też je uwielbiam. Kiedy się pojawią, to wiadomo, że wiosna już tuż, tuż. Niby takie małe kwiatuszki, a ich widok sprawia, że robi się człowiekowi cieplej na sercu.
Mirkowy ogród (początki) 22:11, 05 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
olciamanolcia napisał(a)
Cudeńka. To bladoróżowe to odętka?

Tak to Odętka mam ją pierwszy sezon .
Mam jeszcze białą
Zacisze Alicji 22:06, 05 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Alija napisał(a)
Słodkie wspomnienie lata, malinki w trzech kolorach.


Miłe malinowe wspominki Alicja
Też mam maliny ale strasznie mi się rozrastają i muszę je w tym roku częściowo wykopać.
Stawik o takim marzę tzn. mam mały stawik i em go powiększa tak sam więc zejdzie się.
Glina i zielsko 22:01, 05 lut 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13860
Do góry
Lawendowe tematy




To moja lawenda 1z2.
Jest wysoka , intensywnie pachnie i jest zimozielina.
Jedna z pierwszych moich roślin, kupiona w biedrze w 12 paku za grosze 4 lata temu. Zeszlej wiosny przeżyła przesadzanie.

Co to za dama może być?
Mirkowy ogród (początki) 21:55, 05 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
I na koniec kwitnąco. Jeszcze chwilka

Zieleń, drewno i antracyt 21:49, 05 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
Czyżby chodziło Ci o leśną?
Osiedlowy ogródek 21:46, 05 lut 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Wysiane jesienią rzodkiewki, szpinak i roszponka mają się bardzo dobrze







Pietruszka naciowa cały czas zielona jednak śnieg przy nawet dużych mrozach jest bardzo dobrym zabezpieczeniem dla roślin



Mirkowy ogród (początki) 21:46, 05 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
olciamanolcia napisał(a)
Ty Mirka masz bardzo ładne te trawy. Takie zdrowe i grubaśne. Wszystkie rosliny masz ładne , dorodne.

Bardzo dziękuje staram się dbać o nie gadać do nich to i rosną
Rozplenice najbardziej lubię bez kotek.
Osiedlowy ogródek 21:42, 05 lut 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Mahonia pospolita. Widać jakie.ma odrosty po obu stronach. Regularnie je usuwam ale i tak odrastają.



Mirkowy ogród (początki) 21:41, 05 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Alija napisał(a)
Piękne te Twoje trawki, miło pooglądać takie zielone obrazy. U mnie po śniegu nie ma już prawie śladu, ale bardzo mokro.
Czekamy na wiosnę.

Tak mnie jakoś naszło na wspominki.
Stipa ładnie mi się w zeszłym roku wysiała i będę miała sadzonki na nową rabatę .
Lubię trawy Alicjo
W zimowej szacie też
Mirkowy ogród (początki) 21:38, 05 lut 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
Mirka napisał(a)
Każdy coś tam z letnich fotek wrzuca to i ja Trzcinnikowo pospamuję

W roli głównej Brachytrycha.



.

Ale ładna trawa. Nie znałam jej. Jakbyś miała za duzo daj znac.
Osiedlowy ogródek 21:37, 05 lut 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Wrzośce po raz pierwszy niczym nie okryte, zaczynają się różowić



Niebieskie prymulki nieśmiało kwitną, Bellarina Cream zapączkowana





Tulipany, stoją tak całą zimę, widać jakie są pancerne, mróz im nie straszny Z tego wynika, że nie trzeba ich dołować.




Mirkowy ogród (początki) 21:36, 05 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Stipa



Osiedlowy ogródek 21:31, 05 lut 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Ciemiernik Ice breaker Max zakwitł jako pierwszy, reszta jeszcze w pąkach





Paprocie też nieźle wyglądają
Języcznik tylko w połowie połamany...dziwne...Może od wiatru albo od kotów?





Miłkowo - sezon 2016-2022 21:31, 05 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Milka napisał(a)

kwitnie jaśmin nagokwiatowy


Irenko! U Ciebie wyraźnie widać już zaglądającą wiosnę. Oby szybko do nas przyszła.
Ten jaśmin jest cudny. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Ogródek z futrzakami i kamieniami 21:27, 05 lut 2022


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Napia napisał(a)


Moje Tereski to są byle jakie badyle z kilkoma listkami. W porównaniu d Twoich to jak kopciuszki przy królowej Moje dostają nowe donice i szansę na drugie życie


Taką słabszą mam z zeszłego roku, mam nadzieje, że sie rozkręci, tym bardziej, że w zeszłą zimę róże mocno oberwały . Wiele też zależy od jakości sadzonki .

U nas wietrznie i deszczowo, ale na plusie i cebulowe na potęgę sie pokazują. oj czekam na ich spektakl .
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies