Asiu pokazesz te swoje hakone? Jak sie rozrastaja, jaki maja pokrój? Myślę ile ich posadzic i jak gęsto aby juz w tym roku był efekt.
A decyzje i tak podejmiesz sama, my Cie znamy, my tu gadu gady a Ty swoj gust i tak masz wyraźnie sprecyzowany i wiesz co Ci sie podoba. My i tak będziemy wzdychać do tej rabaty neizależnie od tego na ktore drzewo sie zdecydujesz
Ps. Odnosnie hakone odmianowych - moja stripe it rich po dwoch i trzech sezonach ciagle taka sama w paski, nie zmienia sie na zielona

wiec nie wiem co Pan Trawka miał na mysli?