Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród z zegarem 11:28, 14 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16251
Do góry


Antirrhinum majus - wyżlin większy, lwia paszcza 11:25, 14 gru 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Antirrhinum majus Chantilly Purple z nicotiana alata Lime Green




Madame Butterfly Ivory
Ogród Basi i Romka 11:19, 14 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16251
Do góry
Basieksp napisał(a)
A poza ptasią stołówką, to ogród dziś dodatkowo trochę oszroniony









Cudowne zdjęcia, ślicznie to wygląda

Antirrhinum majus - wyżlin większy, lwia paszcza 11:19, 14 gru 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
W tym roku pierwszy raz wysiewałam lwie paszcze i byłam nimi oczarowana cały sezon. Kwitły nieprzerwanie do pierwszych mrozów w październiku.

Antirrhinum majus Potomac Appleblossom





Antirrhinum majus Chantilly White
W Kruklandii 11:00, 14 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16251
Do góry
Juzia napisał(a)
O taka niespodziewajka z rana



Dla porównania pokaż to miejsce teraz, No chyba że śniegu nie masz
W moim małym ogródeczku II 10:48, 14 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Do góry
inka74 napisał(a)
Już wiem dlaczego mi się nie wyświetlały informacje o Wpisach na twoim wątku - założyłaś nowy a ja przegapiłam zamknięcie starego. Zaznaczyłam do obserwacji. Przypomniałaś mi o twoich kulach szyszkowych i pestkowych, które tak mi się w ubiegłym roku podobały. One klejone są na styropianowych kulkach czy na innym podkładzie? Mój wianek z szyszek modrzewiowych obserwuję. Na razie jest bez większych zmian. Może dlatego że pod dachem jest, na tarasie. Zobaczymy co będzie dalej.

Twoje ozdoby jak zwykle przepiękne. A pierniki to majstersztyk.
Stary wątek zamknęłam, bo straciłam możliwość logowania się do niego. Wystąpił jakiś problem techniczny.
Szyszki przyklejałam do kuli styropianowej. Twój pod dachem ma dużo lepszą miejscówkę niż miały moje kule, które leżały na ławce.

Moja świąteczna, piernikowa wioska.



W moim małym ogródeczku II 10:42, 14 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Do góry
basia3012 napisał(a)
Dorotko, powtórzę za dziewczynami-pierniki mistrzostwo świata.
Na pewno nie do zjedzenia, wyłącznie do podziwiania. No, może po świętach trochę do schrupania ale najpierw do nacieszenia oczu.
Zdolna dziewczyna, gratulacje za talent.
Pozdrawiam Dorotko.
Oczywiście część pierników czeka do świąt, ale ja piekę różne rzeczy 2x w tygodniu, więc u mnie do kawy zawsze jest coś słodkiego.
Dziękuję za tak miłe słowa.



Ogród hortensjowo różanecznikowy 10:34, 14 gru 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Sosna bośniacka Compact Gem. Posadzona 2016r.
Ogród z zegarem 10:27, 14 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16251
Do góry
Ogród z zegarem 10:26, 14 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16251
Do góry
Ogród z zegarem 10:25, 14 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16251
Do góry
Ogród z zegarem 10:25, 14 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16251
Do góry
Ogród z zegarem 10:24, 14 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16251
Do góry
Ogród z zegarem 10:23, 14 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16251
Do góry
Haha Elisko, busz uwielbiam, ale nie wiem, czy uda mi się stworzyć choćby namiastkę tej pięknej dżungli. Chyba że przestanę pielić .

Tymczasem pora wrócić do rzeczywistości, równie pięknej

Ogród hortensjowo różanecznikowy 09:45, 14 gru 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
AlinaP napisał(a)
Mnie się podoba puchata sosenka .
. To sosna czarna bez odmianowa, każdego roku ją zagęszczam skracając jej przyrosty i tym też spowalniam jej wzrost, inaczej była by już dużo wieksza i nie puchata.
Działka prawie w Borach Tucholskich 09:06, 14 gru 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ala rady i porady Maleńczuka zbyt późno dla mnie objawione, raczej Nalepa itp

Małgoś z zawodowcem nie wygrasz musiałabyś trenować całe życie.
Wódki w kręgach muzycznych nie miałem okazji się napić ale papieroska z (przyszłym) ojcem Edytki G. nie raz wracając ze szkoły zapaliłem.
Janek Górniak mieszkał obok mojej podstawówki nr4 w Ziębicach.
A jeżeli mówimy już o Ziębicach to o Księstwie Ziębickim i okolicach dalszych i bliższych a także obiektach typu klasztory zamki i zamtuzy opowiada w wielce frywolny sposób A. Sapkowski w trylogii "Narrenturm" (prezent od córki ) -polecam




kawa wypita to do roboty, jakieś drzwiczki i półka w szafce, jakaś elektryka - wesołe jest życie.......
a w tle Bob i "No, woman, no cry" i Janis Joplin - Piece Of My Heart
prawie Woodstok
Zenka tu nie spotkasz
Sezon 2017 u Hanusi 09:02, 14 gru 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Mgieł ciąg dalszy. Spadło 10 cm śniegu, a teraz całe te 10 cm jest w powietrzu.

We mgle całodziennej jesteśmy od trzech dni. No i dobrze, niech to co jest na ziemi szybko znika. Będzie miejsce na następny czyściutki śnieżek.

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 08:44, 14 gru 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry



30 listopada 2021 jeszcze tak kwitły .
Ogród w remoncie 23:26, 13 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13740
Do góry
Margerytka40 napisał(a)







Róże zyskały nowe kolce śliczne są
Przerwa na kawę... 23:21, 13 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies