Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku II

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku II

Dorota321 19:20, 12 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
malgorzatakarpacz napisał(a)
Oooo Doroto jaka śliczna girlanda--jestem ciekawa tych sznureczków na których wiszą szyszki-a o jakiej bezie rozmawiacie--ja też chcę przepis ,jest tu gdzieś?
Szyszki wiszą na drewnianych koralach. Kiedyś takie sznury z koralami wieszano w drzwiach. Ja je kupiłam na starociach, potrzebne mi były korale jak robiłam nowy abażur metodą makramową. Wiedziałam, że na pewno je dobrze zagospodaruję. Przepis na szybkie bezy wstawiłam na końcu wątku w I części.


____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 19:23, 12 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
Basieksp napisał(a)
Z przyjemnością sobie obejrzałam i przypomniałam ten odcinek u Ciebie i pewnie jeszcze raz sobie go obejrzę, tyle fajnych, ciekawych pomysłów
Bardzo mi miło czytać takie słowa.

____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 19:28, 12 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
Alija napisał(a)
Świąteczne okno, bardzo ładne. Muszę się zabrać za ozdoby, mam nadzieję po niedzieli, na razie nie mam czasu.
A wracając do Twojego ogrodu to szkoda, zobaczyć go w letniej odsłonie byłoby super. Jest taki piękny.
No to poproszę pewną zdolną dziewczynę, która studiuje dziennikarstwo i w lecie nakręcimy filmik z kwitnącego ogrodu.
Miło, że spodobało Ci się moje okno.

To są zdjęcia archiwalne.





____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Wiolka5_7 19:31, 12 gru 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
Piękne te Twoje dekoracje Dorotko masz zdolne łapki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Dorota321 20:31, 12 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
Wiolka5_7 napisał(a)
Piękne te Twoje dekoracje Dorotko masz zdolne łapki
Dziękuję Od tygodnia mam zamiar zrobić girlandę na drzwi wejściowe i jakoś nie mogę się zebrać do skręcania, a część gałązek już przygotowane i czekają.

____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
basia3012 20:57, 12 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9314
Dorotko, powtórzę za dziewczynami-pierniki mistrzostwo świata.
Na pewno nie do zjedzenia, wyłącznie do podziwiania. No, może po świętach trochę do schrupania ale najpierw do nacieszenia oczu.
Zdolna dziewczyna, gratulacje za talent.
Pozdrawiam Dorotko.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
inka74 22:56, 13 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Już wiem dlaczego mi się nie wyświetlały informacje o Wpisach na twoim wątku - założyłaś nowy a ja przegapiłam zamknięcie starego. Zaznaczyłam do obserwacji. Przypomniałaś mi o twoich kulach szyszkowych i pestkowych, które tak mi się w ubiegłym roku podobały. One klejone są na styropianowych kulkach czy na innym podkładzie? Mój wianek z szyszek modrzewiowych obserwuję. Na razie jest bez większych zmian. Może dlatego że pod dachem jest, na tarasie. Zobaczymy co będzie dalej.

Twoje ozdoby jak zwykle przepiękne. A pierniki to majstersztyk.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Dorota321 10:42, 14 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
basia3012 napisał(a)
Dorotko, powtórzę za dziewczynami-pierniki mistrzostwo świata.
Na pewno nie do zjedzenia, wyłącznie do podziwiania. No, może po świętach trochę do schrupania ale najpierw do nacieszenia oczu.
Zdolna dziewczyna, gratulacje za talent.
Pozdrawiam Dorotko.
Oczywiście część pierników czeka do świąt, ale ja piekę różne rzeczy 2x w tygodniu, więc u mnie do kawy zawsze jest coś słodkiego.
Dziękuję za tak miłe słowa.



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 10:48, 14 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
inka74 napisał(a)
Już wiem dlaczego mi się nie wyświetlały informacje o Wpisach na twoim wątku - założyłaś nowy a ja przegapiłam zamknięcie starego. Zaznaczyłam do obserwacji. Przypomniałaś mi o twoich kulach szyszkowych i pestkowych, które tak mi się w ubiegłym roku podobały. One klejone są na styropianowych kulkach czy na innym podkładzie? Mój wianek z szyszek modrzewiowych obserwuję. Na razie jest bez większych zmian. Może dlatego że pod dachem jest, na tarasie. Zobaczymy co będzie dalej.

Twoje ozdoby jak zwykle przepiękne. A pierniki to majstersztyk.
Stary wątek zamknęłam, bo straciłam możliwość logowania się do niego. Wystąpił jakiś problem techniczny.
Szyszki przyklejałam do kuli styropianowej. Twój pod dachem ma dużo lepszą miejscówkę niż miały moje kule, które leżały na ławce.

Moja świąteczna, piernikowa wioska.



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
malgorzataka... 11:50, 14 gru 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Tą piernikową wioską dałaś czadu--zdolniacho--wielki szacun.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies