Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 16:11, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Roocika napisał(a)
Ależ gościa miałaś...


Taka ptasia atrakcja trochę ciekawiej niż gołębie i sroki, które zawsze przylatywały do nas, tym bardziej, że my nie mieszkamy na obrzeżach wioski, wokół jest sporo domów
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Dorota321 16:53, 12 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Dużo śniegu mieliście, u nas lekko przyprószyło. Zauważyłam lodowe lampiony - bardzo ładne i zastanawiałam się czy mieliście aż tak duży mróz żeby to zamarzło. Doczytałam, że zamrażarka pomagała.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Basieksp 17:05, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Dorota321 napisał(a)
Dużo śniegu mieliście, u nas lekko przyprószyło. Zauważyłam lodowe lampiony - bardzo ładne i zastanawiałam się czy mieliście aż tak duży mróz żeby to zamarzło. Doczytałam, że zamrażarka pomagała.


Dorotko ten pomysł z lodowymi lampionami to od Ciebie podpatrzyłam, chyba w poprzednim sezonie podobne miałaś a na dworze mróz niewielki ale na tyle duży, że jeszcze się nie roztopiły, trochę podgrzewacze je roztopiły ale jeszcze są
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 18:53, 12 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11571
Basieksp napisał(a)
A poza ptasią stołówką, to ogród dziś dodatkowo trochę oszroniony








Podobają mi się te kadry bardzo
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 19:37, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
antracyt napisał(a)

Podobają mi się te kadry bardzo


Cieszę się, że się podoba po niedzieli ma być ciepło, nie będzie już tak ładnie.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Pszczelarnia 20:50, 12 gru 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Basieksp napisał(a)
Takie światełka mam dziś w ogrodzie






Rewelacja. Szybko się topią ze świeczką?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Basieksp 21:13, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Pszczelarnia napisał(a)



Rewelacja. Szybko się topią ze świeczką?


Trochę tak, ale na pewno zależy jak gruby lód będzie, te moje miały tak około 2 cm grubości, no na dnie zebrała się woda, ale też na dworze nie było dużego mrozu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 22:13, 12 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Basieksp napisał(a)


Wyglądają jak kumoszki na ploteczkach...Piękne ujecie... Snieg, gdy taki czysty to dodaje uroku ogrodowi i resztkom roślinnym...a gdy załapie się na fotkę jakiś kolorowy akcent, to jeszcze bardziej podbija jakoś widoczku zimowego... U mnie w stołówce najwięcej sikorek, wróbli, no i dzięcioł przylatuje na słoninke...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 00:15, 13 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Rumianka napisał(a)

Wyglądają jak kumoszki na ploteczkach...Piękne ujecie... Snieg, gdy taki czysty to dodaje uroku ogrodowi i resztkom roślinnym...a gdy załapie się na fotkę jakiś kolorowy akcent, to jeszcze bardziej podbija jakoś widoczku zimowego... U mnie w stołówce najwięcej sikorek, wróbli, no i dzięcioł przylatuje na słoninke...


Mi to zdjęcie też bardzo się podoba a dzięcioła zadroszczę, tak pozytywnie u mnie nigdy go jeszcze nie było, ja cieszę się z każdego zwierzątka w ogrodzie, jak są to wiem, że ogród żyje, latem jeże, na ptaki mniej się wtedy zwraca uwagę, ale teraz to one rządzą
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 11:19, 14 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Basieksp napisał(a)
A poza ptasią stołówką, to ogród dziś dodatkowo trochę oszroniony









Cudowne zdjęcia, ślicznie to wygląda

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies