Małgosiu nie mam tak zadbanego ogrodu jak ty, ale staram sie.
Dzisiaj ładna pogoda słoneczko świeciło, wiatr wiał. Otoczona tujami nie sprawiał trudności w grabieniu.
Oczko jutro będę czyścić z lilii wodnych jak pogoda pozwoli na to. Może dam rady
Na dole są małe haczyki przyspawane do pręta wbitego w ziemię
U góry po rozbiórce wiaty zostały dziury w blasze, przez nie przewleczony jest sznurek i zablokowany podkładką
Hortensje po letnich deszczach poległy, ale czego się nie robi żeby wyglądały dobrze . Nie ma ogrodów idealnych możemy tylko oszukiwać rzeczywistość, albo nie pokazywać wszystkiego .
Sekret moich hortensji, każdy kwiat podwiązany osobno, operacja pracochłonna ale efekt doskonały
No i daliowa zrobiona Kartony, grubą warstwa obornika i mocno przekompostowane zrębki. Rama wyszła męzatemu o 20cm szersza, 10cm dłuższa i 5cm głębsza... czyli jak zwykle trochę mnie to drażni, ale na zmiany już nie było szansy, chyba, że za tydzień. Czekać mi się nie chciało. Teraz tylko czekam do wiosny, domawiam dalie i sadzę Będą mocna kolory: ciemne bordo, róż i pomarańcz
ps. Udajemy, że nie widzimy chwastów w truskawkach i rudego bukszpana