Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 09:37, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Coś rzadko ostatnio bywasz na O. Inne czynności Cię pochłaniają?.
Ogródeczek 09:35, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Katalpy pięknie witają gości. I taka ich uroda, ze chorują ale jak ich nie kochać?
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 09:33, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Lubie taki optymizm bijący z każdego posta mimo problemów widać ze kochasz życie. Macham radośnie
Ogrodowy song 09:31, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Szkoda, ze jestem po kawie bo bym sobie spróbowała rogalików


Choineczki drewniane świetne!
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 09:29, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Świetna inspiracja.
Skoro M taki zdolny to pewnie takie choineczki zrobi bez problemu
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 09:19, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
A widzisz handlowcy wiedzą gdzie by nie zarobili
RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 09:18, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Reniu ne na poczte tylko w watku , ja również chętnie skorzystam
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 09:17, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry

Cel zarobkowania już zatem mam
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 09:05, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Polinko dlatego rozumiem że nie dla każdego święta to ta chwila. Życzę odpoczynku i miłego nastroju. Trzymam kciuki i śle buziaki.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 09:03, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Działasz dalej z ozdobami?
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 09:02, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ja mam już wstręt do cebulowych, przesyt posadzeniowy
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 09:00, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Karolina skoro pokoje znikają tzn że cały świat idzie w tym kierunku co Ty
kiedys gdy rodzice odejdą... Planuje kazde świeta w górach. A Sylwester w tropikach? Ale na to musze jeszcze troche porpacować ale pomarzyć zawsze można
Szałwie czy lawendy? 08:47, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Piękny kolor cantedeski, dla mnie jednak zbyt trudna w uprawie
Lawendowy zawrót głowy 08:01, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Choinka w domu kiedy będzie?
Mój ogród pod górkę... 07:57, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
O już choinka stoi, kiedy ty to zdążyłaś zrobić?
RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 07:54, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Smakowite te słoiczki.


Oskubałaś wszystkie róże z liści?
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 07:50, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
anabuko1 napisał(a)
No tak, temat choinkowy, jak najbardziej na czasie.
Ja jeszcze nie mam ,Czas kupić.Kupuję zwykły świerk, bo pachnie najbardziej..
Daje do 30 zł.W tym roku będzie w salonie a tu kominek.
Trochę się boję, o jej żywotność krótką,,Ale do 3 króli może dostoi.
Tak też chciałoby się A jak będzie zobaczymy


U mnie dwa lata temu ledwie świerk dotrwał do sylwestra...bo mam bardzo ciepło w domu... I nie trzymam go po udekorowaniu w wodzie ....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 07:49, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Rench napisał(a)

Raz tylko zafundowałam sobie sosnę
Jak szybko ,zachwycona wtargałam ją do chaty,tak tym szybciej ją wydarłam
Że nie wspomnę o strącanych dekoracjach itp. z półek... w trakcie tego wciągania i wydzierania.

Stała później sobie przed domem,wbita w zaspę śnieżną do samej wiosny.
Do tego się nadała wyśmienicie


Dziewczyny uprzedzały, ze trzeba wszystko odpowiednio montiwać. To dla mnie kolejny argument na nie dla sosny
Pooglądam w tym roku sosenki u innych, może się kiedyś zdecyduję

W sniegu wszystko pięknie wygląda
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 07:46, 19 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
eee_taam napisał(a)



u mnie na rynku sprzedają świerki i sosny ...wczoraj widziałam te z długimi igłami "ala himalajka" .....ale nie pytałam o cenę.

Po jodłę muszę specjalną wycieczkę zrobić ...bo trudniej spotkać.




To dziwne bo u nas od lat jodły ze swierkami królują.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies