Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Rododendronowy ogród II. 23:35, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
U mnie padało cały dzień.... Jesień wreszcie mokra, podlewa wszystko
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 23:32, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
popcorn napisał(a)
Chętnej współtowarzyszki szukam, na 2 tyg minimum, tylko z bagażem podręcznym (żadnych walizek na kółkach) na pojeżdżenie po tym kraju, jaskinie, wiszące trumny, tarasy ryżowe, trekking, potem parę wysp, ciągle w drodze bez wcześniejszej rezerwacji i na koniec parę dni na plaży


Jak to tylko z bagażem podręcznym? Jak Ty sie Karolina w cos takiego spakujesz! Ja do Ciebie przyjadą na lekcję pakowania
Ogrodowe przygody 23:28, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Heidi i Lavender to moje tegoroczne ulubienice
Ogród pod trzema dębami 23:26, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Oh, ah , eh
Lawendowy zawrót głowy 23:24, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Heloł
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 23:23, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Zaglądam i zachwycam się starym/nowym zakątkiem
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:54, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
tusiawka napisał(a)


Ja w zeszłym roku 2 sztuki sama zrobiłam, ale zabawy z tym było sporo. Planowałam więcej ale się poddałam. Chyba też kupię.


Sa tak tanie, że szkoda czasu
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:09, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
A jeśli ktoś ma wątpliwość, ze żyję w innej strefie klimatycznej polecam artykuł.
http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/115511,dzis-zaczela-sie-zima-meteorologiczna-co-nam-przyniesie

U nas zima termiczna nadchodzi ok 10 stycznia a w Suwałkach juz powinna być
W niedziele we Wrocławiu ma być +13!
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:06, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kochani bardzo dziekuje za tak przemiłe wpisy. Niezmiernie miło czyta sie tak sympatyczne wpisy.
Który to juz tysiąc? Po trzecim przestałam liczyć i przyznam sie że nie wiem , który to już?

W prezencie i podziękowaniu za kwiaty to co lubie zima czyli honeycomb Najnowsze, ktore zawisną jako dekoracja sciany salonu na święta



Ps. Żaluzje zdemontowane, pojechały sie naprawiać
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:52, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Sebek napisał(a)


Jak będziesz dłuższy czs na widoku to nie wiem czy nie będziesz musiała Jakby co to w I. są mega tanie


Sebek niedoczekanie Twoje . Firan i zasłon u mnie nie będzie nie lubie i uwazam ze to siedlisko kurzu, dla moich odczuć estetycznych nie są potrzebne
Aczkolwiek mama i tesciowa byłyby zachwycone nie zrobie jednak im tego prezentu
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 06:48, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Niesamowita grządka z truskawkami, takiej chyba jeszcze nigdzie nie widziałam
Coś jeszcze, coś więcej... 06:41, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
tusiawka napisał(a)
Melduję się w nowym miejscu i zgadzam się w 100%.
Dekoruję od 1 niedzieli adwentu, a rozkręcam się w Mikołajki.
Od Nowego Roku choinka mnie denerwuje i myślę już tylko o nartach i sianiu pomidorów .


Mam identycznie
Sebek w sobote zapraszam na szare i czarne Honeycomb
Pszczelarnia 06:39, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ale się dzieje, podziwiam kunszt w usuwaniu i odwagę



Ps.ja nie lubię w ogóle starych iglaków.... Nie wiem skąd się na nie w Polsce wzięła moda?? Lubię liściaste za ich zmienność o każdej porze roku.
Czasem słońce czasem deszcz 00:02, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Oj z dekoracjami było krucho ale mnóstwo niepotrzebnych rzeczy
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 00:00, 02 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
A ja rozumiem te ceny za rękodzieło, inwencja, czas, materiał, transport.... To wszystko kosztuje....
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 23:57, 01 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Dziewczyny a czy wy nie czerpiecie ciut radosci z kupowania? Wszystko robicie same?

Ja uwielbiam świąteczne drobiazgi kupować. Ale znależc coś fajnego w zalewie chińskiego i polskiego kiczu nie jest łatwe...
Ogród niby nowoczesny ale... 23:38, 01 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
To ja sobie przykucnie i poczekam do jutra na tę jedną fotkę
Typografia ogrodu 23:36, 01 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Praca wte u Ciebie
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 23:34, 01 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Poerwszy wianek dzieki ogrodowisku uwiłam , nigdy by mi przez mysl nie przeszło ze cos takiego mnie dopadnie Ostanio w czasach prehistorycznych cos na ZPT robiłam...

A teraz. świeta bez 3 wiankow to nie świeta
Ogród Małej Mi - sezon 2015 23:30, 01 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Trzymam kciuki aby było już 1/1
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies