Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pachnący różami, malowany bylinami 17:29, 26 cze 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12992
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale cudne te ciemne irysy, no i róże ale ta mnie zachwyciła Crokus Rose. Wszystkie sa cudne i takie pastelowe. Fajne masz te kratownice.
Pozdrawiam


Danusiu, Crokus zakwita jako jedna z pierwszych. Kwiaty ma naprawdę cudne. Z kratownic jestem zadowolona, oddzielają cześć rekreacyjną od warzywnika.







Pachnący różami, malowany bylinami 17:20, 26 cze 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12992
Do góry
Magleska napisał(a)
Ewa
zachorowałam na róże

przepiękne je masz od wczoraj wertuję oferty szkółek i jakaś bieda -na wszystkie co chcę trzeba czekać ech .....a ja niecierpliwa jestem

świetne ropuszkowe fotki


Magda, ja jestem nieuleczalny przypadek .

Ciekawa jestem, które zaprosisz do swojego ogrodu ?








Pachnący różami, malowany bylinami 17:13, 26 cze 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12992
Do góry
Mirka napisał(a)

Ewo o co chodzi ze skorupkami z jajek ?Sypiesz pod ogórki



Tak,kiedy ich nie sypałam, to sadzonki zjadały mi ślimaki.



Teraz przerzuciły się na jeżówki. Właśnie dojadają ostatnie sztuki





Nie będę sypać niebieskich granulek, wiem,że do mojego ogrodu przychodzą jeże.
April podbija las... 16:50, 26 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
April napisał(a)
Cały czas te same, nudne już ujęcia







pajęcznica, fajna, delikatna roślinka




Skoro tak mówisz, to ja mogę się tak nudzić i nudzić. Bardzo to lubię.
Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :) 16:48, 26 cze 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3589
Do góry
Malinojeżyny. Takie sobie. Maliny są chyba lepsze w smaku ale do malin jeszcze trochę czasu...

Pomidory duże w igloo

W ogródku emerytki 16:39, 26 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Obsadziłam częściowo balię, z tyłu jest miejsce na wyższe rośliny.
Nie wiem, co by pasowało, ale brak mi tu kolorów.
Posadziłam 2 rozplenice Hameln /zabrane z miejsca, gdzie nie było ich widać/, 2 szałwie nn i żółtą margerytkę, z przodu dałam sadzonkę żółto-zielonego bluszczu, ale zamienię ją na trzmielinę Emerald Gold.

Zacisze Alicji 16:37, 26 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Alchymist nie powtarza kwitnienia, więc trzeba się nim nacieszyć raz, a dobrze.

Zacisze Alicji 16:33, 26 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Kwitnie rodgersja, ale tylko jeden kwiatostan.





Wiesiołki...



Liliowce..

Zacisze Alicji 16:22, 26 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Zakwitł stopowiec. Listka ma jednego, drugiego zjadł ślimak, ale za to trzy kwiatki.

Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :) 16:18, 26 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
daredevil napisał(a)
Tayberry




To maliny ? Malinojezyny ? Dobre ?
Ogrodowe marzenie Mrokasi 15:58, 26 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14132
Do góry
mrokasia napisał(a)
Wczoraj wieczorem i w nocy nie było mnie w domu
Dziś wróciłam, obeszłam ogród i znalazłam to:

Poza tym strat nie odnotowałam.

A tak w ogóle - ten widok jest przecudowny, nawet z powalonym dereniem .
Ogród Cioci cz. 3 15:50, 26 cze 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 15:49, 26 cze 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 15:48, 26 cze 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 15:47, 26 cze 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 15:46, 26 cze 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 15:45, 26 cze 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Różano
Ogród Cioci cz. 3 15:44, 26 cze 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Milka napisał(a)


Klon to Going Green

Gosiu, wszystkim się zachwycam jak to ogarniasz nie wiem, ale wszędzie idealnie. Pamietam ten taras, obecnie to zupełnie nowe miejsce, cudnie kochana


Zupełnie inaczej wygląda zgadza się
Lawenda - Lavandula 15:43, 26 cze 2021


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
Do góry
Lawendy w towarzystwie Stip Pony Tails
Stary ogród z nowymi właścicielami 15:24, 26 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2021
Posty: 59
Do góry
Tę pszczółkę którą tu widzicie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies