Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród bez reguł 22:50, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Queen of Sweeden. Jej filiżaneczki są po prostu idealne. I ten kolor - różowa porcelana



Wreszcie rusza powojnik Jackmani. Tak długo czekałam na ten obłędny kolor...



Playfull rokoko. Z każdym rokiem mocniejszy krzak i coraz więcej kwiatów.



Pashmina chyba nie lubi swojej miejscówki. Nie zachwyca wielkością krzaku ani obfitością kwitnienia. Jesienią muszę ją przesadzić.

Ogród bez reguł 22:44, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
First Lady



Olivia Rose

Ogród bez reguł 22:42, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Internet strasznie mulił, musiałam zrobić przerwę w zdjęciach. Chyba mam poprawę

Kimono, Freifrau Caroline, Ascot
Ogrodowe wariacje 22:41, 24 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Dzisiejsze niebo, coś pięknego

Ogrodowe wariacje 22:38, 24 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Pierwsze kwiaty na różance




Artemis jeszcze momencik, oczywiście to jeszcze nie wszystko
Ogród z uśmiechem 22:18, 24 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16245
Do góry
jolanka napisał(a)
Kasiu, oczywiście, że masz rację, już poprawiłam
Zrobiłam sobie ściągawkę na kartce i dwa razy mechanicznie wpisałam Mme F Graindorge

W takim razie dla Ciebie Mm Fracois Graindorge:

Tegoroczna:


Przepadłam
Ogród bez reguł 22:16, 24 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
galgAsia napisał(a)
Dziś mieliśmy chłodny, pochmurny, wilgotny dzień. Przez cały czas padało i mżyło na zmianę. Wszystko mokre, więc specjalnie w ogrodzie nic nie robiłam. Oprócz zdjęć . Oczywiście kropelkowych zdjęć

Na tarasie zakwitł biały oleander. Na razie ma kilka kwiatków, za chwilę będzie biała chmura



Coraz więcej lilli wodnych na stawku




Białego oleandra mam i ja.
Ale te lilie wodne! Jak marzenie
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:57, 24 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42869
Do góry
Johanka77 napisał(a)


Juzinku espeszyli for ju mój grab FF i jego pieniek
Wkrótce będę musiała go ostrzyc



Piękny ten grab!
I idealny pieniek!

A fastigiaty co ile masz posadzone?

Nie mogę się zdecydować.
Mam tak wąsko, a muszę zasłonić coś co jest na ponad 2m w górze.
Grab słabo zasłania, ale jakby był gęsto?
Nie mam pojęcia...
Ogród bez reguł 21:56, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Teraz będzie różowo, bo cóż poradzić - właśnie kwitną róże

Ascot, Munstead Wood


Różne inne też kwitną, np. czyściec czyli królicze uszy Pszczoły bardzo je lubią

W ogródku emerytki 21:50, 24 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Na dobranoc
W ogródku emerytki 21:49, 24 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Kilka moich host, do których nie dobrały się ślimaki.

Miniaturowe parzydło.

Tojeść kropkowana.

Powojnik, który miał być Arabellą.

Winnik zmienny Elegans.
Ogród bez reguł 21:48, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Dziś mieliśmy chłodny, pochmurny, wilgotny dzień. Przez cały czas padało i mżyło na zmianę. Wszystko mokre, więc specjalnie w ogrodzie nic nie robiłam. Oprócz zdjęć . Oczywiście kropelkowych zdjęć

Na tarasie zakwitł biały oleander. Na razie ma kilka kwiatków, za chwilę będzie biała chmura



Coraz więcej lilli wodnych na stawku


Jak feniks z popiołów 21:47, 24 cze 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Do góry
A trawnik na razie dla pszczół pozostawiony w kwieciu koniczyny
W ogródku emerytki 21:34, 24 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Aniu Anabuko, Haniu, Aniu111, Wacku
Dziękuję Wam za pochwały zakupów i moich wszystkich robionych zmian, ale jak chce się mieć ładnie w ogrodzie, to nie ma wyjścia, trzeba działać

To efekty dzisiejszych prac
Werbena patagońska posadzona /mur jest sąsiada/.

W nogach skalniaka znalazły miejsce 2 języczniki, paproć Arachniodes Variegata i mała hosta Golden Tiara.

Pod zbiornikiem z deszczówką dałam brunnerę Variegata.

A tu wstępnie przygotowane miejsce pod nietypową rabatę.
Będzie w kształcie łezki i mniejsza niż rozłożone worki, które dałam pod żwirek.
Balia będzie kwietnikiem
Przedziwny Ogród 21:28, 24 cze 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry






Przedziwny Ogród 21:26, 24 cze 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Dorota123 napisał(a)
No, no zdjęcia letniego saloniku piękne, a wystrój cudowny.





Przedziwny Ogród 21:24, 24 cze 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Waclaw napisał(a)

Piękny, letni salon


Dziękuję Lubię w nim przesiadywać


Hortensjowo 21:05, 24 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
inka74 napisał(a)
no co ty... Ładna sztuka ci się trafiła. Ja mam już drugą sadzonkę i nadal słabiutko. Wiotka, kwiaty nieliczne. Bardzo zmarzła a teraz deszcz ją jeszcze połamał. Same porażki. Chyba szczęścia do tej odmiany nie mam

Gdzie sadzonkę kupiłaś? Pokaż całą jak wygląda, please )

Iwonka, to była reklamacja, bo początkowo przysłali pomylone róże. Osoba, do której trafiły moje róże, zgodziła się żeby u niej zostały a do mnie trafiły jakieś żółte i one mi nie odpowiadały, chociaż Pan próbował mi je wmówić .
Takie były pomylone


A teraz zdjęcia dla Ciebie

I jeszcze takie


Jeżeli chcesz, to podam Ci na priv nazwę szkółki.
Zacisze Alicji 21:03, 24 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Ptasi gaj 20:59, 24 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Nadchodzi nawałnica bardzo boje się gradobicia wtedy cała praca na nic.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies