Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród w remoncie 22:50, 21 cze 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Margerytka40 napisał(a)






ale masz slicznie Asia! Przepieknie, ciezka praca zostala wynagrodzona takimi widokami
Sałatka pokrzywowa 22:48, 21 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Mgduska napisał(a)





Nie lubię takich róż... ale ta fotka jest piękna!

I irysy masz fajne, wiesz?

No ale teraz to ja czekam na resztę róż



To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:37, 21 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
I takie tam na koniec. Zachmurzyło się. Ma być deszczowo.



Przestrzały ogrodowe. Lubię takie zlewanie plam.



April podbija las... 22:35, 21 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
April napisał(a)






Ło jesu!
Ja bym tam tylko wchodziła i wychodziła cały dzień!
To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:33, 21 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Przy pergoli w okolicach ławeczki kwitnie jakaś NN (Laguna? Rosarium Uetersen?) Powojnik zamiast skorzystać z podpórki, woli zwisać niż się piąć.



A dalej jest Elmshorn. Żelazna. Niezniszczalna. Kwitnie do mrozów.





Zimozielone domagają się cięcia, a czasu brak. Firletka w formie łanu.



Na lewo od niebieskiej ostróżki odmianowa rugosa, na prawo Mary.

W Kruklandii 22:33, 21 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Juzia napisał(a)
A teraz spam Ronda nr 1
















Takimi sałatkami to Ty możesz nas karmić do woli!!!
Ale pyszne!
Pamiętajcie o ogrodach 22:30, 21 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
greg66 napisał(a)




Co to za chmurka Grzesiu?
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:27, 21 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Piękne kwitnienie róży Flamentanz





W ogródku emerytki 22:23, 21 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4757
Do góry



To w 100% nie jest czerwony buczek
Ale to nic, wykorzystasz jego walory

Podziwiam u Ciebie mix nasadzeń i kolory od wczesnej wiosny do zimy
To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:22, 21 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Urocza Comte de Chambord. A taka z niej była chudzinka.





W tle Mary Rose.




Mme Isaac Pereire, w tle odmianowa rugosa.





Na zegarowej wystartowała Alba Meidiland.




A naprzeciw niej dzwonki Poszarskiego.

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 22:20, 21 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Judith napisał(a)
Zakwitła pierwsza róża nn i choć po ostatnich zdjęciach Miluni poprzeczka ustawiona jest naprawdę wysoko , to jednak pokażę. Tak mnie cieszy i pachnie, że nie umiem się powstrzymać... .



Każda róża cieszy i jest piękna.
Ogród w Klein Kottorz 22:18, 21 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
daszum napisał(a)














Ależ ładne widoczki pokazujesz. Róże cudne i jeszcze z trawami świetnie wyglądają.
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 22:08, 21 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
Do góry
Zakwitła pierwsza róża nn i choć po ostatnich zdjęciach Miluni poprzeczka ustawiona jest naprawdę wysoko , to jednak pokażę. Tak mnie cieszy i pachnie, że nie umiem się powstrzymać... .

To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:07, 21 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Roocika napisał(a)
My dziś parasole nad runianka wstawiliśmy bo jej liście popaliło to słońce


Niemożliwe. Parasol?
W takim niedoczasie jestem, że stan ogrodu zszedł na dalszy plan. Szybko zbieram truskawki i w drodze powrotnej obwąchuję i fotografuję róże. W zeszłym sezonie kwiaty zgniły od nadmiaru wilgoci, a w tym roku kwitną wyjątkowo obficie. Muszę mieć pamiątkę na zimowe wieczory.
Blue Moon ( Mainzer Fastnacht)- zapach bardzo intensywny. Podmarza niestety, dlatego wciąż jest niewielka.


Między przęsłami balustrady tarasu zagląda LO.



Reine des Violettes


Z każdym rokiem mężnieje Rhapsody in blue. To była na tyle optymistyczna obserwacja, że rok temu zakupiłam druga sadzonkę. Może nie pozwoli się pożreć lilakowi Mayera.

Pierwsza w słońcu i cieniu.







I ta druga.

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 22:01, 21 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
Do góry
Ostatnie odmiany czosnków. Jeden mały, drugi duży. Nazw nie pamiętam .
Mały będzie miał bordowy kolor, a duży - ma metaliczny połysk, nie udało mi się uchwycić go na zdjęciu .



Hortensjowo 21:59, 21 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Hortensjowo 21:58, 21 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry

Hortensjowo 21:56, 21 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry

Hortensjowo 21:55, 21 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Takie tamy wieczorne

Ogród w dolinie 21:55, 21 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Roocika napisał(a)

I dla tych co mają brzozy Doorenbos ogłoszenie, pojawiły się zielone gąsienice.


O fuj, widziałam już gdzieś na FB zdjęcia tych gąsienic, aż poszłam obejrzeć swoje brzozy, bo na tych pospolitych też chyba żerują? U mnie na szczęście brak.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies