Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 22:49, 18 cze 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)
Piękne czerwcowe fotki
Też lubię fiolety,niebieskości

Posadziłam na próbę 3 kocimiętki WL Twoja boska


WL jest super, będziesz zadowolona. Najlepiej dość ciasno je sadzić to wtedy tak się nie rozkładają i tworzą łanik.

Wycięłam dziś szałwię Caradonnę z różanki. Jednak zbyt wysoka do róż. Jadę jutro do ogrodnika, może ma jakąś niższą a jak nie poczekam i swoje będę dzielić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 23:02, 18 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Aśka, jest moc w tych fotach!
Faktycznie ta Caradonna jakoś nie bardzo w tych różach. Tam by pasowała niższa i taka mniej zwarta, luźniejsza chyba.
Kocimiętkę sobie zakupiłam . Jedną marki kocimiętka a drugą Purissian Blue. Zobaczymy jak się będą sprawować i czy koty mi ich nie wykończą.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
anna_t 22:50, 21 cze 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Margerytka40 napisał(a)






ale masz slicznie Asia! Przepieknie, ciezka praca zostala wynagrodzona takimi widokami
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margerytka40 13:47, 09 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
Aśka, jest moc w tych fotach!
Faktycznie ta Caradonna jakoś nie bardzo w tych różach. Tam by pasowała niższa i taka mniej zwarta, luźniejsza chyba.
Kocimiętkę sobie zakupiłam . Jedną marki kocimiętka a drugą Purissian Blue. Zobaczymy jak się będą sprawować i czy koty mi ich nie wykończą.


Dosadziłam inne szałwie i dużo kocimiętki niskiej. Się okaže co z tego będzie. Przy moich psach żaden kot mi nie groźny. Choć ostatnio koty sąsiadki buszowały a moje psy komarowały sobie w domu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:49, 09 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anna_t napisał(a)
ale masz slicznie Asia! Przepieknie, ciezka praca zostala wynagrodzona takimi widokami


Aniu, cieszy mnie ten ogród bardzo, może jeszcze nie wszystko ale i tak jest już o niebo lepiej niż było
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:16, 09 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Co by zupełnie nie wypaść z obiegu trochę fotek lipcowych

Posiałam trawiastą ścieżkę na leśnej części. W końcu





Pomyśleć, że chyba jeszcze wiosną chodziło mi po głowie dosadzić jeszcze dereni pomiędzy rosnące już. W tym roku bardzo skoczyły i do góry i wszerz. Wiosną dostały koński obornik

Trochę z różanki
Róże kończą już niestety, dosadziłam tam jeszcze więcej kuklików i kocimiętek niskich oraz goździków krwistych.

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kasya 14:17, 09 lip 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41942
Margerytka40 napisał(a)


WL jest super, będziesz zadowolona. Najlepiej dość ciasno je sadzić to wtedy tak się nie rozkładają i tworzą łanik.

Wycięłam dziś szałwię Caradonnę z różanki. Jednak zbyt wysoka do róż. Jadę jutro do ogrodnika, może ma jakąś niższą a jak nie poczekam i swoje będę dzielić

Tak ? A ja właśnie posadziłam przed rozami ale póki co niewielka, ślimaki ją maltretują
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Mirka 14:27, 09 lip 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)
Co by zupełnie nie wypaść z obiegu trochę fotek lipcowych

Posiałam trawiastą ścieżkę na leśnej części. W końcu


Hej Asia ładne misy dostrzegłam
Z dereniami to tak jest że jak bujną to niewiadomo kiedy busz się zrobi.
Ja o swoje się martwiłam że jakoś kiepsko po wiośnie ruszyły i takie gole od dołu były. Ale jak tak przez pare dni lało to nie wiem kiedy podwoiły objętość.

____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 15:25, 09 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Burzuje u mnie i zdjęcia nie wchodzą

Kasia

Może jakaś pojedyncza tak. U mnie wysoko i szeroko porosły i róże ginęły w tej masie.

Mirka

No tak już jest. Najpierw wydaje się, że pusto, za rzadko a później busz się robi. Fajnie, bo zależy mi by te derenie przesłoniły mi ulicę. Nie mogę się doczekać.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 17:28, 09 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758






Na wjeździe królują teraz lilie. Muszę je rozsadzić bo za bardzo już się tam rozrosły. Kiedy się to robi, jesienią czy wiosną? Z lilia i nie mam doświadczenia

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies