Blaski i cienie nowego życia
14:01, 17 cze 2021
Sylwia nie myślałam że znajdziesz czas na forum przy Waszej pracy. Byłam u Ciebie rano ale nie zdążyłam nic napisać bo musiałam okosić rabaty i inne miejsca żeby synowi ułatwić dalsze koszenie.
Na liliowcowej za rok będzie fajnie i bezobsługowo. Słoma robi robotę przy mojej niedyspozycji nawet nie myślałam że będzie wyjściem awaryjnym. A bodziszek z przodu i liriope z tyłu też nabiorą masy. W środku mam jeszcze 3 molinie z własnego dzielenia
Chyba tą słomę znów a sierpniu zamówię bo kora za drogo wychodzi. Tylko w kilku miejscach kora będzie wspomagać. Takie przemyślenia moje na moją beznadziejną sytuację
Bodziszek id Anitki

Powojnik bylinowy