Glina i zielsko
23:15, 08 cze 2021
Jeszcze z miesiac i bedzie chyba coś widać.
Mam tu budleje i rozplenice. Wsadzilam tam tez rząd rozchodnikow.
wszyskie sadzonki mikro. Natomiast budleje odbijaja od korzeni bo im zima dokuczyla.
Mam tam 6 dereni i jeden klonik
14 rozchodnikow
8 rozplenic -jedna kiiepska na razie
6 budleji
Kilkanascie lawend z przegu i
tuje kulki chyba 8 - rozmiar micro.
Moze cos z tego bedzie.
Dziś przekopałam kawalek rabaty pod buki.
Głęboko żeby wybrac perz. Jest go masakrycznie dużo.
Musze stąd zabrac jasminowiec na pniu i lilak. Tylko jeszcze nie wiem gdzie.
A na sobote zapowiedziała sie moja siostra do pomocy w kopaniu. Moze różanka w końcu powstanie. Tam też na razie perzowisko.