W tym sezonie malowalismy bardzo pozno. Raz do roku to koniecznosc. Barierka jeszcze w miare wyglada ale chyba teez zostanie pomalowana. Spokojnie w rabatach rosnie to i owo
Tamte zostawiłem na sprzedanej działce. Teraz mam inne, równie piękne. Kupowałem w szkółce. Tylko napisz czy chcesz, czy masz miejsce. Zobacz na moim wątku.