Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną
13:53, 03 cze 2021
No i czerwiec jest, a patrzcie co u mnie na rabatce się ostało 
I jakiś wyjątkowo wytrzymały, bo mam wrażenie ze stoi już tak ponad grubo dwa tygodnie
Tu jeszcze cisy nie przycięte...
Czasu, czasu mi trzeba
I jakiś wyjątkowo wytrzymały, bo mam wrażenie ze stoi już tak ponad grubo dwa tygodnie
Tu jeszcze cisy nie przycięte...
Czasu, czasu mi trzeba

Dzień dobry. Poproszę o pomoc w nazwaniu tego drzewka. Wysokosc około 150cm. Czy to da sie skutecznie przesadzic? Pozdrawiam forumowiczów