Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 13:53, 03 cze 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
No i czerwiec jest, a patrzcie co u mnie na rabatce się ostało

I jakiś wyjątkowo wytrzymały, bo mam wrażenie ze stoi już tak ponad grubo dwa tygodnie

Tu jeszcze cisy nie przycięte...
Czasu, czasu mi trzeba

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 13:50, 03 cze 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Roocika napisał(a)
Asiu,
mury robią wrażenie, fajnie porządkują przestrzeń i skarpy jakoś są ogarnięte.
Bardzo ładnie rosną Ci graby i trawniczek dla dzieciaków jest potrzebny.

A jak ta Twoja stroma skarpa, udało Ci się ją okiełznać?

Pozdrawiam


Asiu, zgadza się - przy dzieciach trawnik to „must have”.

Jeśli chodzi o moja stroma skarpę to trochę ja zaniedbałam, muszę ja wyplewić, zachwaszczona.



Czekam na kostkę, to jak to będzie okraweznikowane to trochę uporządkuje przestrzeń. Wtedy ten dół zagospodaruję. Ale reszty skarpy jeszcze do ogarnięcia jest tyle, że szkoda mówić

Dodatkowo wyrosły mi na niej 3 drzewka i chyba je jakoś muszę przenieść, bo na skarpie przy domu to wolałabym nie mieć żadnych.
1 to brzózka,
2 to chyba jakaś olsza. Zna się ktoś?

3 osika? Te młode listki takie czerwonawe ładne.
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 13:13, 03 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry


Ta surfinia wygląda jak Supertunia Vista Bubblegum
Magnolie (Magnolia) różne gatunki i odmiany 12:50, 03 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Genie.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:37, 03 cze 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
W wolierze Kwoczki się rozsiadły na pustych gniazdach i co niektórym trochę nudno



więc zaserwowałam liście z kapusty
i zrobił się ruch


Jak ja lubię te foteczki
Choroby róż 12:30, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
Róża pnąca Giardina niedomaga
Wewnątrz krzewu żółkną liście i opadają. Znajduję też takie, jak na zdjęciu.
Jak temu zaradzić?


Pozdrawiam
Edit: dodam jeszcze takie zdjęcia:
Rhododendron, Azalia i inne wrzosowate 12:07, 03 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Kilian. (córka Homebush).
Rozpoznawanie roślin iglastych.... 12:01, 03 cze 2021

Dołączył: 03 cze 2021
Posty: 3
Do góry
Dzień dobry. Poproszę o pomoc w nazwaniu tego drzewka. Wysokosc około 150cm. Czy to da sie skutecznie przesadzic? Pozdrawiam forumowiczów
Zieleń, drewno i antracyt 11:35, 03 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 585
Do góry
antracyt napisał(a)
)
Tutaj też już kwitną, ale się gubią w niebieskościach i fioletach

Ale jak pięknie się gubią

Dobrze, że już lepiej się czujesz
Ogród z zegarem 11:24, 03 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 585
Do góry
Agatorek napisał(a)
Pani Kalina się ugina pod ciężarem kwiatów


Idzie się zakochać

Agatorek napisał(a)



A żeby samotnie nie jechał, to załatwiłam mu towarzystwo Pani Brzozy (karłowatej, na pniu, ale za to z bujną czupryną)



Wiesz jak taka brzoza będzie rosła?
W ogródku Martki 11:20, 03 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 585
Do góry
Martka napisał(a)









Świetnie wyglądają te połączone rabaty

I zdecydowanie rozumiem klonomanię
Pamiętajcie o ogrodach 11:20, 03 cze 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Od paru lat niezawodny



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:03, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry




Wszędzie gdzie pusto zżarły ślimaki Nie dosiewam i nie dosadzam, nie będę ich karmić
Kapusta z bliska wszystkie dolne liście takie
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 10:59, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
popcorn napisał(a)
Ależ u Ciebie bujnie! Warzywnik cudo, pokaż z bliska, pięknie!

Z bliska...



Ogród Basi i Romka 10:40, 03 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13739
Do góry
Zapowiada się piękny, słoneczny długi weekend







Ogród bez reguł 10:31, 03 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Dzień dobry
Upał, już 20C...
Olivia Rose sprzed chwili dla Kasi

Zieleń, drewno i antracyt 10:09, 03 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Kasiu i Kasiu te maślane nie są syberyjskie, tylko bródkowate, ale wyjątkowo smukłe i o drobnych kwiatach. Syberyjskie już w kilku miejscach rozpoczęły. Najbardziej opóźnione są przy tarasie, mam nadzieję że poczekają na różę
Tutaj też już kwitną, ale się gubią w niebieskościach i fioletach
Moje miejsce na ziemi -początek 10:07, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2927
Do góry
Rozpoznawanie chorób i szkodników 10:04, 03 cze 2021

Dołączył: 08 lut 2021
Posty: 35
Do góry
Gosiek33 napisał(a)



to może być Wełnowiec korzeniowy


Dzięki! A jak z tym walczyć?
Zrobiłam jeszcze powiększenie. W korzeniach roślin: sosny i świerka.
W samym słońcu 10:01, 03 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Dziś mam rozkmine czy nie posadzić jeszcze jednego drzewa...przy podlewaniu i przeciąganiu węża, wąż przesuwa się na rabatę i niszczy rośliny...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies