Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Chwasty w trawniku 16:49, 03 cze 2021

Dołączył: 09 maj 2020
Posty: 52
Do góry

Co to za chwast? Czym spryskać żeby się go pozbyć i czy można pryskać na 6 tygodniowym trawniku. Wyrywam ręcznie ale tego jest zbyt dużo. Pozdrawiam
W samym słońcu 16:04, 03 cze 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
sarenka napisał(a)
Dziś mam rozkmine czy nie posadzić jeszcze jednego drzewa...przy podlewaniu i przeciąganiu węża, wąż przesuwa się na rabatę i niszczy rośliny...


Nie, wg mnie jeśli drzewo, to na środku rabaty, a nie tak z boku.
Na węża lepiej znaleźć inny sposób. Są takie metalowe zatrzymywacze w ogrodniczych.

Zobacz
https://www.keimzeit-saatgut.de/schlauchfuhrung-lilie.html
Funkie - Hosta 15:57, 03 cze 2021

Dołączył: 09 mar 2017
Posty: 3
Do góry

Jedna z większych u mnie.
Ogrodowe marzenie Mrokasi 15:44, 03 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
mrokasia napisał(a)
Kasya, pięciornik dla Ciebie. Na razie mały, niepozorny krzaczek.


Basiu,dziękuję . Wieczorniki pachną choć niezbyt mocno. Palibin pachnie mocniej .

Martka, dzięki . Ta pojałowcowa spędzała mi sen z powiek.

Aprilku, no powoli do przodu . Miło czytać pochwały choć wiadomo - tego co jest do zrobienia to nie pokazuję . A wieczornik u mnie rośnie w dość przypadkowym miejscu, tam akurat zrobiłam przechowalnik . Spodobało mu się ale i fajnie tam wygląda, szczególnie w takiej masie.

Iwonka, ja kupiłam 3 sztuki tego pięciornika, jedną podzieliłam i mam w sumie 4 . No własnie podobno długo kwitnie. Zobaczymy. A kaliny bardzo lubię.

A...różowy
Bo są tez w mojej encyklopedii chwastów ale zolte
Ogród bez reguł 15:17, 03 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
galgAsia napisał(a)
Dzień dobry
Upał, już 20C...
Olivia Rose sprzed chwili dla Kasi


Dziękuję za fotoska bardzo ładny pokrój krzaczka i u mnie już się 2 rozwinęły pąki i zapach też fajny na razie zakup mnie satysfakcjonuje
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 15:10, 03 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Odpowiem bez cytatów bo z telefonu niewygodnie

1. starzec efektowny niestety niezimujacy, do -10 podobno daje rade tylko

2. Piwonie - woda, postaram się pamietac ale dziwne ze obok zapaczkowane a ten itoh nie...
No trudno. Coral sunset ma ogromne pąki

3. Parocja - chyba jest problem z tą odmianą
A jak u kwartecika ?
U mnie jedna ok, w końcu ruszyła, druga w połowie a trzecia tylko od dołu

Justyna kupiła 3 spore persian spire i ma podobnie, patyki i tylko miejscami listek
A ma jeszcze 2 inne parocje i tamte pieknie, bez problemów ruszyły duzo wcześniej

4. Roza to gipsy boy


A to lykefund

Znowu na wsi 14:59, 03 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry






Znowu na wsi 14:54, 03 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry






Znowu na wsi 14:51, 03 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
Widoczki różne







Znowu na wsi 14:44, 03 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry






Znowu na wsi 14:39, 03 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
Dzisiaj piękny letni dzień, zaczynają kwitnąć wieczorniki i bodziszki, bez palibin i ostrogowce w blokach startowych, kwitną czosnki







Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 14:33, 03 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry


Kilka pierwszych truskawek. Koniecznie muszę je odmłodzić, bo na pewno nie będzie ich tyle bo rok temu

Pierwsze jagody kamczackie. Ładnie przyrastają, ale na tych z ubiegłego roku praktycznie nie ma owoców hmmmm



Groszek kwitnie



Bób kwitnie



Mała ogrodniczką powiedziała że woli zbierać końskie kupy niż odchwaszczać buahaha



Pomidory rosną, wszystko podlałam właśnie deszczówką

Ptasi gaj 14:32, 03 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Przesyłam zapachy







Ogrodowe marzenie Mrokasi 14:19, 03 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 727
Do góry
Kasia jaka to odmiana kuklika?

Szarobiałego ogrodowe początki. 14:16, 03 cze 2021


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 764
Do góry
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 13:53, 03 cze 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
No i czerwiec jest, a patrzcie co u mnie na rabatce się ostało

I jakiś wyjątkowo wytrzymały, bo mam wrażenie ze stoi już tak ponad grubo dwa tygodnie

Tu jeszcze cisy nie przycięte...
Czasu, czasu mi trzeba

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 13:50, 03 cze 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Roocika napisał(a)
Asiu,
mury robią wrażenie, fajnie porządkują przestrzeń i skarpy jakoś są ogarnięte.
Bardzo ładnie rosną Ci graby i trawniczek dla dzieciaków jest potrzebny.

A jak ta Twoja stroma skarpa, udało Ci się ją okiełznać?

Pozdrawiam


Asiu, zgadza się - przy dzieciach trawnik to „must have”.

Jeśli chodzi o moja stroma skarpę to trochę ja zaniedbałam, muszę ja wyplewić, zachwaszczona.



Czekam na kostkę, to jak to będzie okraweznikowane to trochę uporządkuje przestrzeń. Wtedy ten dół zagospodaruję. Ale reszty skarpy jeszcze do ogarnięcia jest tyle, że szkoda mówić

Dodatkowo wyrosły mi na niej 3 drzewka i chyba je jakoś muszę przenieść, bo na skarpie przy domu to wolałabym nie mieć żadnych.
1 to brzózka,
2 to chyba jakaś olsza. Zna się ktoś?

3 osika? Te młode listki takie czerwonawe ładne.
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 13:13, 03 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry


Ta surfinia wygląda jak Supertunia Vista Bubblegum
Magnolie (Magnolia) różne gatunki i odmiany 12:50, 03 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Genie.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:37, 03 cze 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
W wolierze Kwoczki się rozsiadły na pustych gniazdach i co niektórym trochę nudno



więc zaserwowałam liście z kapusty
i zrobił się ruch


Jak ja lubię te foteczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies