Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:02, 01 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
bardzo mnie w tym roku już cieszy ta rabata

dąbrówka dała czadu

fajnie wygladają kule tujowe nią podsadzone

nad rowem malowniczo się zrobiło
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:54, 01 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
W ogrodzie sporo się ostatnio zmieniło. Do łąki stale coś dosadzam, dziś krwaniki kichawce, dzwonki i floksa, ale słabo te roslinki widać, trawy w tym sezonie drugie tyle wyższe bo wody nie brakuje im i zasłaniają to co posadzone....no nic niech się przyjmie to może w kolejnym sezonie coś więcej będzie widać, Emuś się śmieje, że walczę z tą łąką dalej i się nie poddaję No mam w głowie co bym chciała i do tego dążę wszelkimi sposobami, ale już brakować mi zaczyna cierpliwości

stopowce pierwszy raz nam zakwitły, ale aparat zastępczy kiepski, nie mogę go wyczuć i fotki kiepskie

kaczkom skończyliśmy wybieg i jak jestem w ogrodzie to sobie gonią

robimy obwódki, rabat i ścieżek

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 22:54, 01 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
MiluniaB napisał(a)
Rh w pełnym rozkwicie



Koniec

Czad!!! Cudo! W tym roku mam tylko jeden kwiat tych pięknych rodków.
W ogródku Martki 22:47, 01 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Jeszcze kilka klonów z ogrodu państwa Majów.






Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 22:45, 01 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
Do góry
MiluniaB napisał(a)
Siedzę i podziwiam



Prawdziwa perfekcja

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:37, 01 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
9.05.21 powoli "zbiera" się bez palibin


Eteryczne epimedium

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:30, 01 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
9.05.21 Zaczynają kwitnąć serduszki

W ogródku Martki 22:28, 01 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Jeszcze wrzucam kilka "zaległych" zdjęć.
Nicole, tu bodziszek w ogrodzie pokazowym

i mój szpinak:


Kamcia: pierwsza to Limelight, druga to Annabelle.



Migawki z ogródka 22:22, 01 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Ogród z plażą 22:21, 01 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6308
Do góry
Dziś tylko powyrywałam trochę chwastów i posadziłam rodgersję pierzastą i gillenię. Po południu świętowaliśmy Dzień Dziecka. Syn wczoraj mi podrównał część nowej rabaty, na tyle bym mogła posadzić nowe rośliny.





Irysy szaleją na całego





Migawki z ogródka 22:19, 01 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Migawki z ogródka 22:17, 01 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 22:16, 01 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
Do góry
Milka napisał(a)



Czy to Elisabeth?
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:16, 01 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)



Piękna fotka to Montana? Masz w dużym rozkwicie powojniki. U mnie maluchy w pakach, chyba nie mam ręki do nich chociaż o nie dbam

Tak Elu montana, tam są dwie jak ta skończy to zacznie ta druga bo się fajnie mijają z kwitnieniem i mają różne kwiaty, a potem jeszcze na bocznych ściankach będą kwitły powojniki wielkokwiatowe bo przy tej jednej pergoli 4 różne powojniki posadzone
Ja w marcu podlewam czosnkiem z nadmanganianem, odrobinkę( dosłownie) Yara Mila Complex wczesną wiosną po cieciu i tyle nic już potem w sezonie z nimi nie robię. Ważne by posadzić głębiej niż w doniczce rosły, nogi do cienia, głowę do słońca.
Migawki z ogródka 22:14, 01 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Mało mam żółtego w ogrodzie. Ale te żółtki pachnące będę mieć zawsze.


Ogród z plażą 22:12, 01 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6308
Do góry
Krzewuszka coraz ładniejsza







Rzut oka na piaskownicę

Mój ogrodowy pamiętnik 22:09, 01 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Dzisiaj była panika bo nie wiem jakim cudem ale spadła nam budka lęgowa z drzewa w dodatku z małymi w gnieździe. Małe boroki piszczały ale na szczęście nic im się nie stało.
Emek wziął rękawice i powiesił budkę jeszcze raz ale bałam się że sikorka już nie przyleci do nich. Na szczęście lata dalej i je karmi. Uff.


Wilczy ogród 22:09, 01 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
April napisał(a)


Proszę mi tu zaraz meldować jaka to żurawka ma takie piękne kwiatostany? Jakaś krwista?

Te twoje klony to mnie rozbrajają, fantastyczne są.


Aprilku
żurawka krwista odporna na wszystko ,rośnie jak szalona -mam ją na skalniaku -muszę ją podzielić ,bo jest niezawodna i długo kwitnie

Klony dziękują -kofam je
w tym buszu już jej nie dojrzysz ....chociaż trochę widać -powyżej klona Shirazz ( tego różowego na dole )


sylwia_slomczewska napisał(a)
Odbierz priv.

odebrałam ....odpisałam

była oczkowa ....pusta bez oczek ,ale szczęście córci najważniejsze .



...na szczęście żabka zielona przeprowadziła się bez problemu i ma teraz 5 oczek do kicania a ja też jestem zadowolona z tej zmiany -bo do tych oczek musiałam specjalnie iść popatrzeć ,a teraz siedząc na huśtawce ,lub przy stoliku pod brzozą je widzę ....zostało wykończyć -podosadzać macierzankę .....korę ,kanty ....dzień lub nawet dwa mi zejdzie







Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:09, 01 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
9.05.21 "Narcyzowa" z innej perspektywy

Migawki z ogródka 22:04, 01 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Będąc młodym brukarzem...

Dziś tylko ta obwódka. To druga część placyku, ale m się krzywi, że za dużo bruku będzie. Może jak mi zostanie kostki, to zrobię wypełnienie. A na razie jeszcze muszę trawę ogarnąć.

Dla Kasi siewki naparstnicy i firletki.
Naparstnice

Firletka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies