Pięknie Danusiu i dalie i chyba firletka. Dalie wcześnie kwitną.
Widzę, że już podlewasz. Różnie z tym deszczem jest jak chmura nadejdzie to pokropi. U mnie tak sobie z wilgocią.
Pozdrawiam
Aga fajnie -będziesz z niego zadowolona ....jesienią przebarwia się na czerwień -cudny jest
Tyrkę zaczęłam -już oczka wkopałam i parę roślinek poprzesadzałam -jeszcze ze 2 dni potrzebuję na skończenie ,a tu jutro 12 godzin w pracy buu
U Ciebie ogromny teren -ja ten ogród robię od 5 lat ....nową część drugi sezon
Dasz radę
Asia dokładnie piąteczka ....co zrobić ,jak ja to lubię i małe dzieci mi nie płaczą po kątach
Tu taka próbna fotka .....nie skończone jeszcze .....
Iwonka
tu ....tam gdzie wiata ma lub miała być ....od teraz będę pisać ,że przy placyku ogniskowym .......
taka jakby kontynuacja kolejnego boku placyku -jeszcze nie skończone ,a jutro musze iść do pracy na 12 godzin ....a tu taka piękna pogoda no nic skończę w piątek
Kamila tak się zdarza co zrobisz trzeba dosztukowac w poziomie. Poszukać w markecie desek, przetrzeć papierem ściernym kupić bejcę podobna (to chyba ciemny orzech) i przykręcić od strony wewnętrznej ogrodu.
Trawnik prima sort powiedz EMusiowi. Widzę że masz kosteczkę samo kosząca.
Rodki przepiękne. Porzadeczek jak trzeba
Mirka bardzo Ci dziękuję przepraszam ,że się u Ciebie nie odzywam ....
mam strasznie dużo ulubionych wątków ,do wielu zaglądam po cichu-do Ciebie też po cichu ( jak mam plusiki otwieram ,oglądam i czytam wszystko ) ,ale czasu wiecznie za mało ,żeby wszędzie coś skrobnąć ....
wiem ,że obiecywałam poprawę ....wybacz
Nie ma za co po to jest forum ,żebyśmy dzieliły się doświadczeniami
Aniu cieszę się ,że zaglądasz i dziękuję za komplementy
nie przejmuj się czytaniem .....ja też nie zawsze nadążam za forum
Magda dziękuję
klony uwielbiam w szczególności palmowe ....
ja kupuję małe egzemplarze i jakoś rosną i się przystosowują do warunków
Kasiu dziękuję
Twój wątek znam i też zaglądam po cichaczu ,bo Twój Edi ( dobrze zapamiętałam imię ? ) jest słodki i ogródek piękny masz
Każdy jest inny. Coctail jest w fazie przekwitania, dlatego taki jasny. Mam jeszcze dwa kukliki. Eosa i Pink Frills ale nie kwitną. Ten Pink też jest jasny.
Zapomniałam jeszcze o kilku pstryczkach z szalejącymi krzewuszkami i nie tylko