Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 16:59, 02 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
TAR napisał(a)
Madziu, podziwiam za konsekwencje. Przepieknie wyszlo, warzywnik i owocownik prima sort. Wszystko poukladane jak klocuszki na polce. Lubie taki porzadeczek. U mnie niestety sciezki żwirowe nie sprawdziłyby sie. Niestety ja ogrodkuje jak gotuje. Balaganie, choc mezus mnie usprawiedliwia i mowi, ze gotuje z pasja

na kilku wczesniejszych fotkach zauważyłam krzaczek z fioletowymi kwiatuszkami, to jakis rodek/azalia tak szybko? runianki tez bardzo lubie. przy lesie troche jeszcze mi żółkna ale powoli produkuje sie tam cien, z czasem bedzie im lepiej.


Tarcia
cieszę się bardzo ,że Ci się podoba fajnie czytać takie miłe komplementy
ja też lubię porządek i pewnie temu tak tyram ,bo nie mogę zdzierżyć jak gdzieś mam bałagan chociaż w domu już mi tak nie przeszkadza

filetowe kwiatuszki to rodek Pj -Elite -on zakwita najszybciej ,a jesienią się pięknie przebarwia

o tego pytasz ? pod magnolią ?



runianka ta przy platanie już zaczyna trochę żółknąć -mam nadzieję ,że za chwilkę ,jak platan będzie miał liście będzie jej lepiej ....
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
SlonecznyOgrod 17:00, 02 maj 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magleska napisał(a)


Daria cieszę się ,że Ci się podoba jak to miło czytać ,że moja ciężka praca jest doceniana nie tylko przeze mnie ....bo ja ,jak to ja -jeszcze widzę trochę niedoróbek .....ale i to zrobię -tylko narazie muszę odpocząć od ciężkich prac ....
muszę poplewić na rabatach ,powysiewać buraki,ogórki,dynie ,cukinie ( bo z rozsad mi się nie udały ) posadzić jednoroczne z rozsad .....cały czas jest co robić .....ale to już nie łopata

dziś leżing

Buziaki

Odpoczywaj, odpoczynek jest też obowiązkową częścią pracy ( tak jak i treningu) będziesz efektywniejsza musisz odpoczywać i dobrze, że to robisz

Mi też już miejsca na warzywniku brakuje a jeszcze bym tyle chciała...
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Waclaw 17:32, 02 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Magleska napisał(a)


Asia trochę poczekasz jeszcze
za to innych parę mam




Jakże pięknie!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Agatorek 18:32, 02 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ehh i znów ten mistrzowski warzywnik....
Nie wiem, gdzie Ty masz te krzywe ścieżki, o których pisałaś, bo ja w ogóle tego nie widzę .

Bujnie już masz i super kolorowo

Podoba mi się też pergola przed domkiem, i jeszcze będzie kolejna! Super
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 18:39, 02 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
SlonecznyOgrod napisał(a)

Odpoczywaj, odpoczynek jest też obowiązkową częścią pracy ( tak jak i treningu) będziesz efektywniejsza musisz odpoczywać i dobrze, że to robisz

Mi też już miejsca na warzywniku brakuje a jeszcze bym tyle chciała...


Daria dziś już chyba z tego nic nie robienia to jestem bardziej zmęczona niż ostatnio

mało fotek masz z warzywnika ....to jest gdzieś tam za kompostownikami nowymi ?
pochwal się nim ja się mocno wkręciłam we własne warzywka -tym bardziej ,jak widzę cenę papryka 20 zł za kilo -powariowali -więcej niż za kurczaka

masz dużą działkę ,to jeszcze możesz sobie powiększyć go troszkę ....tylko ,że to dodatkowa robota ....

ja lubię moje skrzynie ,bo w nich nie mam plewienia -sporadycznie jakiś chwaścik się trafi ...

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:39, 02 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
Waclaw napisał(a)

Jakże pięknie!


Wacław dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:50, 02 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
Agatorek napisał(a)
Ehh i znów ten mistrzowski warzywnik....
Nie wiem, gdzie Ty masz te krzywe ścieżki, o których pisałaś, bo ja w ogóle tego nie widzę .

Bujnie już masz i super kolorowo

Podoba mi się też pergola przed domkiem, i jeszcze będzie kolejna! Super


Agnieszka dziękuję
a ścieżki są do poprawki ....bo kładzione na ziemi przeze mnie ,a nie mam cierpliwości do sznurka i poziomicy nie cieszy mnie to po prostu

pergole mam 3 szt i obeliski piramidy też 3 i jeszcze mam domówione 3 na drugi boczek skrzyń
tu jest jedna pergola pomiędzy porzeczką a przyszłą rabatą jednoroczną

tu druga i na lewo widać 3 -obsadzone klematisami


tu lepiej widać 3

wiaderka poustawiane do łapania deszczówki ,nie na ozdobę

a krzywa ścieżka tu widać

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kaz742011 19:46, 02 maj 2021


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Miłego odpoczynku. Należy się po takiej robocie . Jutro ponoć wszędzie pogoda do bani się zapowiada to wypoczynku dzień więcej będzie.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
sylwia_slomc... 19:58, 02 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Magleska napisał(a)


Asia trochę poczekasz jeszcze
za to innych parę mam




Bardzo mi się ta kompozycja kolorystyczna podoba, bardzo bardzo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eVka 20:50, 02 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Ewa dziękuję za komplementy

....starej części nie ruszałam tam od zeszłego sezonu nic się nie zmieniło
na tej nowej mam jeszcze w planie poprawić linie rabat ,dokończyć rabaty przy przyszłej wiacie ....i tyle na ten sezon

Komplementy zasłużone!
Stara część też niejedno przeszła zanim była w obecnej formie Magleska królowa tetrisów!
Jasne, tyle na ten seaony hahaha
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies