Sezon 2017 u Hanusi
20:47, 30 maj 2021
Alu, na pogodę, wyjątkowo nie narzekam. Mogłoby być cieplej, ale chociaż nie pada, na razie.
Izabell, dziękuję za życzenioa, tydzień krótki, u nas na pracę- poniedziałek. We wtorek ma być deszcz, wrodę strzykawka, a po niej nie wiadomo jak zniosę. Do niedzieli z głowy, każde zajęcie.
Wam życzę bezproblemowych dni w ogrodach.

Izabell, dziękuję za życzenioa, tydzień krótki, u nas na pracę- poniedziałek. We wtorek ma być deszcz, wrodę strzykawka, a po niej nie wiadomo jak zniosę. Do niedzieli z głowy, każde zajęcie.
Wam życzę bezproblemowych dni w ogrodach.


