Grab - Carpinus
10:23, 29 maj 2021
Czy ktoś może pomóc z odpowiedzią, co się dzieje z grabami?
Te uszkodzenia liści zaczęły pojawiać się ok 2 tyg. temu.
Graby były nawożone w kwietniu Azofoską. Dotychczas pięknie rosną, mają duże liście.
Od zeszłego roku walczę też z pordzewiaczem. W marcu dwukrotnie pryskane Promanalem. W maju Sanium a potem Ortusem + Nissorun Strong. Niestety ślady działalności pordzewiacza te zauważyłem już na kilku innych drzewkach, ale na razie nie ma dużych zbrązowień liści.
Te uszkodzenia liści zaczęły pojawiać się ok 2 tyg. temu.
Graby były nawożone w kwietniu Azofoską. Dotychczas pięknie rosną, mają duże liście.
Od zeszłego roku walczę też z pordzewiaczem. W marcu dwukrotnie pryskane Promanalem. W maju Sanium a potem Ortusem + Nissorun Strong. Niestety ślady działalności pordzewiacza te zauważyłem już na kilku innych drzewkach, ale na razie nie ma dużych zbrązowień liści.
kosodrzewina.. No takich przyrostów to jeszcze nie miała
FUNKIE bardzo je lubię