W tym roku rodki jakieś mniej urodziwe niż zawsze, nie wiem co jest powodem slabego kwitnienia. Wytwarzają liście zamiast paków kwiatowych. Sami zobaczcie.
Ela z tym randapem moze to i dobra myśl.
Musze spraktykować. No wylazi to cholerstwo fest .
Dzis posadzilam 5 tuj i 1 jednego świerka mini z którego urosnie taka
Poducha.
Kolejny dzien deszczu. Ziemia mokra fest. Nic wiecej nie dalo sie robic.
Jutro pryskam tuje na qrzyba bo te moje najmlodsse cos liche znaczy maja niektóre czarne plamy i sa takie zółtawe.
Brakuje mi żywoplotu cos ok 28 m i byłaby dzialka z wszystkich stron obsadzona. Mysle ale chyba beda szmaragdy. Szkoda ze cisy takie drogie.
Basiu! Szczerze mówiąc, to rośnie, jak przysłowiowa "kromka chleba u gęby". Mam ją już od kilku lat i zawsze wypuści dwa, trzy liście i kwitnie niewielkim ciemnoczerwonym kwiatuszkiem. Nazywa się stopowiec, zazwyczaj stopowce mają białe kwiaty, a ten ma czerwony i umieszczony pod liściem. Taka ciekawostka.
No widzisz jaka jestem zielona w tych jeżowych sprawach.
To może na działce gdzieś jest. Może gdzieś w drewutni, pod drzewem ?
Ach jak ja bym chciała, żeby i u mnie w domku zadomowiła się mama z jeżątkami
Taki oto prezent dostałam wczoraj na dzień mamy od dzieci
A ja kupiłam sobie dzisiaj takiego buka Tricolor.
Piękny. Jeszcze w doniczce. Nie wiem gdzie posadzić. Duży on rośnie ??
Zobacz co dziś szybko poczyniłam swojemu Atropurpureum! Daje jeszcze malutką szansę. Nigdy, żaden klon mi nie padł tak od przymrozku jak ten! Zatem zostaję przy Bloodgood! Mam 2 i też są i piękne i ładnie rosną.