Ania -Spełnione marzenie
11:28, 15 sty 2021
Milka ,
Od 2 dni tylko czytam o różach okrywowych
trochę mnie wkręciłaś
I szczerze mówiąc podobają mi się i to bardzo
Tylko , że nie w tych donicach betonowych a tych na przodzie co teraz są dekoracje świąteczne
Znalazłam już odmianę , która mi się bardzo podoba
to RÓŻA GRANNY
Znasz może taką różę ?
Ciekawe jakby się spisała ?
A zimą mogę taką różę w donicy zadołować w razie potrzeby
Hakonki ,
fajne , muszę pomysleć nad miejscem ,
A jeszcze jakby mi urosła taka dużo to było idealnie ,
i oczywiście jeszcze jeśli szybko startuje ...
.... zdjęcię fajne ,
jeśli nie musisz nie usuwaj ,