Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ania -Spełnione marzenie 11:28, 15 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Milka napisał(a)

We Wrocławiu wszędzie są te róże, w donicach też, niższych niż twoje i praktycznie bez opieki. Z nimi nie ma pracy, cały rok kwitna i same się czyszczą.
Wiosną szybko ruszają.
Hakonki, jak im podpasuje, rosną ogromne, moje niektóre mają 1-3m średnicy.
tu foto w sezonie, potem usunę


Milka ,
Od 2 dni tylko czytam o różach okrywowych
trochę mnie wkręciłaś
I szczerze mówiąc podobają mi się i to bardzo
Tylko , że nie w tych donicach betonowych a tych na przodzie co teraz są dekoracje świąteczne



Znalazłam już odmianę , która mi się bardzo podoba
to RÓŻA GRANNY
Znasz może taką różę ?
Ciekawe jakby się spisała ?
A zimą mogę taką różę w donicy zadołować w razie potrzeby

Hakonki ,
fajne , muszę pomysleć nad miejscem ,
A jeszcze jakby mi urosła taka dużo to było idealnie ,
i oczywiście jeszcze jeśli szybko startuje ...

.... zdjęcię fajne ,
jeśli nie musisz nie usuwaj ,



Ogródek Izy-mój Rodos 09:39, 15 sty 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Ok, dziękuję

Tutaj jest obecne przejście do kompostownika, za jałowcem jest sporo miejsca na różne worki z kompostem itp i tak ma zostać, będzie tylko przesłonięte krzewami jak jałowiec wyleci.



Jak jałowiec kiedyś wyleci, i krzewy urosną to wtedy przejście byłoby z lewej strony



Tu w oryginale te dwa warianty dojście do kompostownika.



Ogród do odnowy 06:50, 15 sty 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
tak było










a teraz mam nadzieję na więcej śnieżnych ujęć

Sezon 2017 u Hanusi 06:25, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Na przywitanie Nowego Roku, wstawiłam forsycję w wazon,
Już po tygodniu, były efekty życia, a dziś bukiet już świeci, nie ma nic do ukrycia!
I chociaż mróz nam głoszą media, i dostawę śniegu, ja forsycją się cieszę! Inaczej krąży już krew w mym krwiobiegu!


Witam z rana.
no coś niesamowitego, wiosna u ciebie najszybsza
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:19, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
no i zima
więcej jej nie będę uwieczniać
niemal wszystko obleciałam



Miłkowo - sezon 2016-2022 06:16, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:15, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:14, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:13, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:12, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:11, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:10, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
teraz tu widać, jak wielkie już cedry libańskie
9 lat

Miłkowo - sezon 2016-2022 06:08, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:07, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:06, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:05, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:04, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:03, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:02, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:01, 15 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies