Ogród Małej Mi 2017
21:59, 13 sty 2021
I ma jeszcze sypać. Zapowiadają coś na minus wiec taka kołderka się przyda. Ja niczego nie okryłam. Róż nie kopczykowałam.. ostatni rok był wybitnie nieogrodowy.
Trudno .. może ten sezon będzie lepszy.
Śnieg przykrył co brzydkie i jest pięknie, nawet basenu nie widać. Ha, ha, ha.... nie było kiedy, potem było mokro, a potem za późno by wysuszyć i się został.. Wiosna trzeba go wywalić. Ciekawe jak go wywiozę i czym i czy przyjmą na odpady.
Ale tym będę się martwić potem. Teraz praktycznie nie widać .

