Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zacisze Alicji

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacisze Alicji

Alija 16:08, 13 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 16:17, 13 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Hanusiu! Bardzo dziękuję za odwiedziny. Woda w beczce też potrzebna. U nas jest podmokły teren, więc staw bardzo się przydał. Bardzo się cieszę, że Ci się u mnie podoba, takie słowa budują, zapraszam serdecznie! Zawsze podoba się u innych, ale i tak najbliższe sercu jest to, co swoje. Pozdrawiam już zimowo!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 16:56, 13 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Alija napisał(a)
Sylwia! Bardzo miło człowiekowi, kiedy komuś podoba się coś nad czym pracuje i lubi to robić. A nie pokazywałam, bo patrząc na te wszystkie piękne ogrody na ogrodowisku myślałam, że tylko się wygłupię tym swoim. Ale jakoś się przełamałam. Dziękuję za wsparcie! Pozdrawiam!

Alu zapewniam Cię, że nie jedna z osób tu zaglądających chciała by mieć tak piękny, klimatyczny ogród jak Twój. Brawo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:00, 13 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Na fotce z psiaczkiem te brzozy to były w jeden dołek sadzone? Cudnie to wygląda A na fotce obok to wysokie drzewo wielopniowe na osi widokowej to co to, wierzba?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
GorAna 17:40, 13 sty 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Przychodzę się przywitać...i zostaję
Bardzo mi się u Ciebie podoba
Duży, ciekawy i dojrzały ogród
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Alija 17:43, 13 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Sylwia! Dzięki!
Brzozy były sadzone osobno, prawdę mówiąc byle jak, natomiast to duże drzewo to wierzba, bardzo stara. Kilkanaście lat temu była ścięta, został pieniek na wysokość 70 - 80 cm i wyrosły z niego 4 pnie, które w zeszłym roku też były ścięte, ale wysoko i tak sobie rosną do następnego skrócenia.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 17:44, 13 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Witam Aniu! Cieszę się, że mnie odwiedziłaś i spodobał Ci się mój ogród. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 18:09, 13 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Alija napisał(a)
Sylwia! Dzięki!
Brzozy były sadzone osobno, prawdę mówiąc byle jak, natomiast to duże drzewo to wierzba, bardzo stara. Kilkanaście lat temu była ścięta, został pieniek na wysokość 70 - 80 cm i wyrosły z niego 4 pnie, które w zeszłym roku też były ścięte, ale wysoko i tak sobie rosną do następnego skrócenia.

To jest szansa, ze i moje blisko siebie sadzone stworzą taka iluzję cudną To wierzba płacząca? Pytam bo mam 5 szt w moim lasku na górze posadzone i też tak myślę w przyszłości o przycinaniu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alija 18:18, 13 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Sylwia! To wierzba płacząca, nie wygląda, bo na górze była podcięta. Te drzewa można ciąć, jak się chce i tak rosną.



Na końcu stawu też mam taką, tylko nie jest podcinana i gałęzie dotykają wody.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Mala_Mi 21:19, 13 sty 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Cześć.
Skromny wypis u mnie, lecę zajrzeć do sąsiadki (daleka sąsiadka???), a tu fiu fiu. Dojrzały, piękny ogród, fajnie zagospodarowany. Ognisko wymiata, staw marzenie nawet jak czasami wyleje. Ścieżki fantazyjne, bogate rabaty, zdrowe rośliny. Gdzie takie cudo mam w pobliżu, bo to mnie bardzo intryguje

Ostatnio niewielu jestem na forum, wiec tym bardziej dziękuję za odwiedziny u mnie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies