Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ptasi gaj 08:13, 12 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)



Dziękuję że zajrzałam.

U nas tyle śniegu.




Elu ,

Cieszmy się śniegiem
To woda do naszych ogrodów
Latem jeszcze zatęsknimy
( oby tylko nie padało jak róże zakwitną )
Kwiaty we włosach 08:11, 12 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
gosika67 napisał(a)


Hej Iza tylko jeżówki wycięłam reszta została. Na wiosnę będzie mnóstwo pracy. Ogród z tym zamarzniętym szronem bajkowo się prezentował.

Fotki z telefonu.
Jaśmin kwitnie
Jak u Ciebie?






Gosiu , tak scenografia bajkowa
A wiosną wszystko nadrobisz
Ciepłe słoneczko zaświeci to aż miło będzie wyjść popracować do ogrodu
Słoneczny Ogród 08:08, 12 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Tu koło warzywnika w ostatnich dniach odrosty z bzu wyrywałam, bo chcę tam zrobić kompostownik. Dziś nie dało się robić.




Jak ładnie przyprószyło
Nawet warzywniak może być cudowny

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 06:54, 12 sty 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Milka napisał(a)
Dobrze, że wirus za tobą, dbaj o siebie, powolutku siła wróci. A marzenia...jak bez nich żyć? Wszystkiego dobrego Halinko



Mileczko jaki ładny awatarek .Dzięki i tego się trzymajmy.!!!!


Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 06:52, 12 sty 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Basilikum napisał(a)


o tak jeszcze narazie sa ukryte w ziarenku ale niedlugo bedziemy je ogladac [/quote


Ważne że ziarenka już mam.


Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 06:41, 12 sty 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Halinko,trzeba je mieć, bo inaczej co? Gnuśnieć bez ruchu? Na miarę fizycznych możliwości trzeba planować.

Samych dobrych decyzji na ten rok! Trzymaj się.



Własnie wczoraj kupiłam nasiona. Pospacerowałam po sklepie zadowolona że już mogę popatrzeć na ludzi. bo ponad miesiąc siedziałam sama w domu zabierając paczuszki spod drzwi .Zdrówka Haniu .jeszcze będzie normalnie.

Ogród w dolinie 05:25, 12 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Roocika napisał(a)

Bodziszek korzeniasty Ingwersens variety Pięknie pachnie
Tak wyglądał 18 grudnia


Świetny jest.
Mirkowy ogród (początki) 00:30, 12 sty 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry
Mirka napisał(a)

Witaj w klubie Mirelko
Śnieg byli i już się roztopił ot taką zimę mamy ale ja nie narzekam.
Jednak wczoraj okryłam kilka wrażliwych roślin bo zapowiadają przymrozki w tym tygodniu.

Też sobie powspominam a co





Ta Dalia ma obłędny kolor w dodatku ciemne liście. Tylko widać że obwisłe kwiaty. Może gdzieś dostanę takie kolorki
Ja nic nie odkrywam ani róż oprócz gaury bo piękny krzak i szkoda. Ma przyjść śnieg a później mróz.
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:36, 11 sty 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Gardenarium napisał(a)




Zadbaliśmy o rybki, mają cały czas napowietrzanie aby woda nie zamarzła



Nie wiedziałam, że tutaj sobie pływają szczęśliwe rybki
Ogrodowe marzenie Mrokasi 23:27, 11 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
mrokasia napisał(a)

Dziś
drzewa, jakiekolwiek, po twojej stronie muszą tu być. Zwariujesz jak cię znam z takim widokiem.
Ogrodowe wariacje 23:15, 11 sty 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Cos takiego kiedyś wymyśliłam, ale tam gdzie palenisko i drewniana część to plany na przyszłość. Chcąc bukszpany, lawendę i trawy to mam zagwozdkę jak to rozmieścić, może jutro coś porysuję
Zacisze Alicji 23:09, 11 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Danusiu! Bardzo dziękuję za odwiedziny w moim ogrodzie i miłe słowa, to miód na moje serce! Szefowa u mnie to wielka radość.
A jeśli chodzi o zwierzaki, to mam dwa białe koty i miałam dwa psy. Niestety Vega odeszła od nas przed świętami (była 16 lat z nami), została jej córka Masza. Pozdrawiam!


Vega wiele lat temu.


Ogrodowe wariacje 23:04, 11 sty 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Mirella planuję posadzić bukszpany, lawendę i rozplenice. Jeszcze nie zdecydowałam się jak je usytuować, ale chciałam dwie niższe na poziomie gruntu tam gdzie kulki na pniu i dwie na kostce na tarasie. Będą biale i szare. Nie wiem jeszcze jak to skomponuję
Robiłam wcześniej plany, ale muszę to jeszcze przemyśleć. Wciąż zastanawiam się czy tam gdzie jest grunt nie odpuścić donic tylko poszerzyć rabatę, co grunt to grunt Myślałam też o wykorzystaniu donic do sezonowych kwiatów. Ta wysoka donica jest tutaj tymczasowo.

Zacisze Alicji 22:59, 11 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Basiu! To moje koty - Nina i Igor, tylko trochę młodsze na pierwszym zdjęciu.



Na drugim uparły się na jeden koszyk. Nie wiem, jak się tam zmieściły.
Zacisze Alicji 22:52, 11 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Hanusiu! Magnolia mojego taty. Odrosła i już jest taka, jak przed cięciem.




Przerwa na kawę... 22:48, 11 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
Jeszcze nie doszłam do końca rozkmin, więc może powielę jakiś pomysł, ale może żeby powiększyć rabatę, nie zaburzać widoku z okna, ale zrobić mały myk ze ścieżką od strony domu.... może dawałoby to większy dostęp do ronda nawet po częściowym zabudowaniu trawnika wokół niego roślinami. Drugi dostęp od tradycyjnej strony.. tak sobie myślę po dłuższej przerwie bez jakiegokolwiek kombinowania ogrodniczego...

Kasia, twoja propozycja też jest fajna. Nawet bardzo. Mam teraz rozrysowany plan ogólny więc kilka wersji prowadzenia ścieżki sobie rozrysuję. Ja ogólnie tu pokombinuję ze zrobieniem gdzieś tu przejścia. Wersja Kasyi jest najprostsza do realizacji, mówiąc szczerze ale twoja daje szerszą rabatkę na przedzie. Inaczej i rondo by zostało bardziej rondowate
Przerwa na kawę... 22:24, 11 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
antracyt napisał(a)


Mam jedną piżmówkę i powoli czaję się na kolejne. Wyglądają tak lekko z pojedynczymi kwiatami. Perskie są za to pięknie egzotyczne w odbiorze W ogóle nie kojarzę tego miejsca ze zdjęcia(pewnie przez brak liści ), tzn pergolę rozpoznaję, ale nasadzenia nie za bardzo. Obok masz juz jakieś róże?
Ja miałam jedną ale zepsułam przesadzaniem. Hultemie mam 3, są śliczne. Kiedyś nie lubiłam ale są idealne na przód rabaty. Delikatne, oblepione owockami na jesieni.

Co do miejsca to ono jest omijane przy zdjęciach. Nic tam nie ma ciekawego do pokazania. Ambrowiec jeszcze mały, płotki przeszkadzają a akebia zjada wszystko po drodze. Jest zaraz przy tym przejściu.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies