Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W oflisowym ogrodzie 17:22, 01 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
Trudno wybrać hortensjowe zdjęcie bo wszystkie ładne

W oflisowym ogrodzie 17:15, 01 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
W oflisowym ogrodzie 17:12, 01 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
W oflisowym ogrodzie 17:10, 01 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
Idąc za ciosem postanowiłam wyjść dzisiaj z aparatem

Niestety w styczniu tego roku po trzynastu latach odeszła moja psia przyjaciółka Kaja. Mieszka z nami jej córka Moka i nowy schroniskowy domownik Aza. Istnieje taki podział grzeczny pies i ten drugi
Przedstawiam Wam moje dziewczyny od nowa
Grzeczny pies Moka

I ten drugi Aza

Przy zdjęciach uczestniczyły także: Tosia

i sąsiadka Zumi
Przerwa na kawę... 17:07, 01 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Aniołek już jest. Na razie w salonie ale docelowo przy wejściu do domu będzie.
Pomysł na... Przedogródek! 16:47, 01 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Nie wiem po co jest wylany ten fundament, nie opisałaś co i jak, nie ma rysunku wyjaśniającego, a więc projektowanie jakby kulą w płot



Rozumiem, że to już za płotem?

Pomysł na... Przedogródek! 16:43, 01 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Ułożeń to może być nawet 100, ważne żeby się na coś zdecydować.

A najlepiej to zrób rzut z góry, Wymiary podałaś.
A tutaj propozycja prosto i konkretnie.



Dębowe zakątki 16:07, 01 gru 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
anabuko1 napisał(a)





zaskakujące
Bawarka 15:12, 01 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Bede miala na to czas przez cala zime, czy te donice obsadzic hakonkami, tak jak pierwsza stojaca przy murze, czy zostawic te nasadzenia co sa...Tak sobie mysle, ze do hakonek, musialabym je troszke obnizyc, wysokosc okregu na ktorej teraz stoja, byla mierzona do wysokosci rozplenic.

Bawarka 14:55, 01 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
I my tez mamy, jak przystalo na grudzien Ciesze sie, snieg podleje mi caly ogrod
Bawarka 14:26, 01 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
eda napisał(a)


pięknie Ci wyszły
a ta fotka to mistrzostwo ! ta trawka bajkowo się maluje ....



Edytko, wianki te z chryzantemami to jesienne, z magnolia, troche takie hm...Magnolia przysypana pudrem, wiec moze wczesna wiosna ktora zima jeszcze goni? Zoledziowe tez jesienne...
Zdradze Ci tajemnice, tylko nie mow nikomu...Wianki otulalam skarpetkami z Kik, kupilam, kazdy kolor po 6 szt, za 0.50

Tez lubie te fotke...Taka zwykla, ciepla, spokojna...Dziekuje
Zieleń, drewno i antracyt 12:48, 01 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
Haniu dzięki przypomniałaś mi co to może być, nie ostowate ale żółte, zebrane przeze mnie w ogrodzie Nie wiem jak się nazywa, nie wiem czy jednoroczne, wysiane z mieszanki mieszanek które mi zostały.
Chyba to

To znaczy, że to drugie prawdopodobnie tez ja zebrałam... dzwonek szerokolistny?
Kaszubskie piaski 12:37, 01 gru 2020


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 671
Do góry
Parę letnich migawek z rabaty.







Powoli zbliża się jesień, kwitną rozchodniki.



Działka prawie w Borach Tucholskich 12:32, 01 gru 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Sylwia też miałem stracha przy pierwszym przejściu na Orlej Perci czy też Rysach, każdy kolejny raz to był już tylko respekt i ostrożność. Nie raz wycofywałem się z trasy bo wiadomo że szczyty były są i będą na nas cierpliwie czekać



Krywań i widok z Krywania

Kaszubskie piaski 12:29, 01 gru 2020


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 671
Do góry
Potem odkryłam Ogrodowisko i zapragnęłam ogrodu.

Teraz powstaje rabata angielska wzdłuż żywopłotu z pęcherznicy. Będzie bylinowo, różano i trawiasto.

Żywopłot z pęcherznicy Luteus dominuje kolorystycznie nad powstającą rabatą.

Cudnie wygląda kiedy zakwitnie.









Rabata ciągle in progress
Kaszubskie piaski 12:11, 01 gru 2020


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 671
Do góry
Borówki zdobią też jesienią, dojrzewają żurawiny






Kaszubskie piaski 11:58, 01 gru 2020


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 671
Do góry
Kaszubskie piaski – mój ogród weekendowy.



Na początku był czas lenistwa, kąpieli w jeziorze, spacerów i leżenia na hamaku z kryminałem.
Potem nabrałam ochoty na posiadanie krzaczków, z których można coś skubnąć przechodząc obok…

Pojawiły się borówki, porzeczki i drzewka owocowe.
Wiedziałam tylko, że rośliny sadzi się do góry zielonym. Kaszubskie piaski z jałową suchą glebą nie chciały współpracować.
Teraz po kilku latach wiem trochę więcej i już mogę coś skubnąć z krzaków. Borówki już mnie polubiły i zasypały owocami. Z drzewkami owocowymi ciągle pertraktuję.

Owocowe lato


Zieleń, drewno i antracyt 11:32, 01 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
Znalazłam takie nasiona nie opisane u siebie.
Renata rozpoznajesz może co to? Podejrzewam, że od Ciebie albo siostry no chyba, ze z własnych zbiorów i zapomniałam podpisać...
Ogród bez reguł 11:04, 01 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
TAR napisał(a)


Asiu, mowisz masz, na chwile wstawiam zeby nie smiecic 2017 r. jeszcze nie mielismy nic posadzone





HIHIHIHIHI

jaki słodziak
Basia - Mój Świat 11:00, 01 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
basia3 napisał(a)
Kolejne




Basiu

Jakie fajniutkie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies