Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 08:22, 30 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Asia, rzeczywiście długi się zrobił ogrod przez dodanie nowej części, ale mi to nie przeszkadza

Helen, takie rysowanie wcale nie jest trudne. Wielkich zdolności nie trzeba
Z tej perspektywy ten "wygryzek" jak dla mnie przestaje być problematyczny, ale jak się to miejsce ogląda od strony wjazdu (czyli na wprost) to trochę zgrzyta.

PS. Teraz jak na ten plan całości patrzę, to widzę, że machnęłam się z umiejscowieniem furtki na nowej części muszę skrócić żywopłot na rysunku
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 09:54, 30 lis 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Fajny plan można sobie teraz lepiej wyobrazić gdzie masz rabaty.
Myślałam, że na drewutnię masz inny widok, tzn że widzisz ją z tarasu na szerokość a nie wzdłuż.
Mi się podobają długie działki od momentu jak zobaczyłam ogród Kondzia.
Można zrobić fajne pokoje ogrodowe
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 10:35, 30 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Mam nadzieję, że niedługo krzewy i drzewa podrosną na tyle, że te moje pokoje staną się widoczne
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 10:41, 30 lis 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Czy ten plan robiłaś w jakimś programie?
Właśnie miałam napisać o tych pokojach, ogród jest ciekawy, bo nie wszytko jest od razu widoczne
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 10:51, 30 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Ja akurat robiłam w Corelu bo na co dzień z niego korzystam, ale myślę, że jest bardzo dużo programów do samodzielnego(nieprofesjonalnego) projektowania ogrodów. Powinny być proste w obsłudze, intuicyjne. Warto w internecie poszukać.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:32, 01 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Znalazłam takie nasiona nie opisane u siebie.
Renata rozpoznajesz może co to? Podejrzewam, że od Ciebie albo siostry no chyba, ze z własnych zbiorów i zapomniałam podpisać...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
hankaandrus_44 12:39, 01 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Te pierwsze to mogą być z takiego żółtego niby ostu. Niezbyt widoczne, tylko ta podstawa donich mi o tym sugeruje. Zapomniałam kak się zwie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
antracyt 12:48, 01 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Haniu dzięki przypomniałaś mi co to może być, nie ostowate ale żółte, zebrane przeze mnie w ogrodzie Nie wiem jak się nazywa, nie wiem czy jednoroczne, wysiane z mieszanki mieszanek które mi zostały.
Chyba to

To znaczy, że to drugie prawdopodobnie tez ja zebrałam... dzwonek szerokolistny?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 16:44, 01 gru 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
To nie ode mnie. Też mam takie nieopisane, jak zbieram, to pamiętam, niestety później już nie
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 17:37, 01 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Bogatsza o doświadczenia z lat ubiegłych planowałam wszystko opisywać zawczasu (też mi pamięć zawodziła po zbiorach )
Mam cały koszyczek pięknie podpisanych nasion, ale te dwa "okazy" znalazłam schowane do wyschnięcia w kieliszkach i bez karteczek
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies