Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 11:49, 01 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ja co roku coś tam powoli dłubię i dokładam. Na raz wszystkiego nie dałabym rady. Ale zmiany raz na jakiś czas są potrzebne a dodatkami najszybciej osiągniesz efekt bez rozwalania budżetu. A jak jeszcze sporo można samemu zrobić... czysta przyjemność. Ja lubię tego typu prace i dodatki. Przynajmniej wiem, że nie ma tysięcy identycznych gdziekolwiek indziej. Aniołek jest prosty - pieniek brzozowy, skrzydła z metalu a głowa z kulki srebrnej, którą mam na rabacie. U Agaty podobne widziałam i baaardzo, bardzo mi się podobały. Pokazywała rok czy 2 lata temu jako ozdoba przy wejściu.
Czekaj - tu znalazłam uDany na wątku
https://www.ogrodowisko.pl/watek/7407-udany-ogrod?page=332

Skrzydła kupiłam w ubiegłym roku ale eM za duży pieniek wykombinował i wyglądało to wszystko razem kuriozalnie w tym roku może się uda. Deski na choinkę dostałam z pracy. Kwestia przykręcenia i przycięcia a potem pomalowania, zawieszenia lampek.
Choinka będzie w tym klimacie tylko trochę większa
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 17:07, 01 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Aniołek już jest. Na razie w salonie ale docelowo przy wejściu do domu będzie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anpi 07:39, 02 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8192
Aniołek wyszedł Super!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 08:34, 02 gru 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18684
Iwonka
bardzo fajny aniołek i pomysł na choinkę też mi się podoba już nawet nie wspominam o wycacanym przymrożonym ogrodzie ....bo to wiadomo ,że jest ślicznie i super

poczytałam o remontach -przydałoby mi się malowanie salonu -ale jakoś narazie nie mam weny ....poczekam ,aż wróci

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 10:22, 02 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
anpi napisał(a)
Aniołek wyszedł Super!!!
Aniołek powinien mieć większe skrzydełka i je raczej chyba dostanie. Tylko nie wiem czy w tym roku Wytnę z płyty cienkiej i pomaluję. Ale ogólnie na razie jestem zadowolona ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 10:38, 02 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Magleska napisał(a)
Iwonka
bardzo fajny aniołek i pomysł na choinkę też mi się podoba już nawet nie wspominam o wycacanym przymrożonym ogrodzie ....bo to wiadomo ,że jest ślicznie i super

poczytałam o remontach -przydałoby mi się malowanie salonu -ale jakoś narazie nie mam weny ....poczekam ,aż wróci

Buziaki

Madzia, wielki buziak. Na razie jestem zadowolona z ogrodu. Udało mi się też prawie wszystko ogarnąć. Tylko taras został. Więc jest OK.
Do malowania to ja też weny nie miałam. A już nie do tak dużego. Odłożyłam więc trochę funduszy i wzięłam chłopaków do roboty. We trzech uwinęli się w 1,5 dnia a jakbym ja z mężem to robiła to nie dosyć, że bym się udusiła pyłem bo cały sufit był popękany od kominka i trzeba było szpachlować, to jeszcze tydzień by to trwało.

A tak mam to już za sobą.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
antracyt 10:56, 02 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11728
My planujemy malowanie/odświeżanie całości wewnątrz na przyszły rok. Już się boję jak o tym myślę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 11:15, 02 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8352
Iwonka, masz bardzo gustowny salon
____________________
Helen - Hortensjowo
Anda 11:18, 02 gru 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33562
Helen napisał(a)
Iwonka, masz bardzo gustowny salon


O właśnie, wyjęłaś mi to z ust
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 11:39, 02 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Lubię ten pokój a teraz da się też na ściany popatrzeć i nie zgrzytać zębami więc jest OK. Patrząc z perspektywy czasu jedyne co bym zmieniła to wielkość kominka. Za duży jest w stosunku do całego pomieszczenia. I kubaturą i obudową. Ale to był nasz pierwszy kominek w życiu, nie mieliśmy wcześniej żadnych doświadczeń bo ja blokowa a eM nie miał w domu. Wyszło jak wyszło. Przynajmniej jak w nim rozpalimy to ciepło jest i nastrojowo. Może kiedyś, kiedyś go zmienimy.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies