Na skraju Puszczy Bydgoskiej
10:25, 18 lis 2020
na jesienne smuteczki- hortensja, chryzantemka zimująca w gruncie-nn, dopiero będę próbowała oznaczyć, a może ktoś wie, co to za odmiana?
I jeszcze marcinki - mam białe fioletowe i różowe, sadzone w zeszłym roku i miechunka, nasturcje i budleja Wisteria Lane - niziutka, też tegoroczny nabytek.
Na końcu - listopadowe kwiaty clematisa Maria Skłodowska-Curie - błąkała się ze 4 lata po ogrodzie, aż w tym roku wreszcie na właściwym miejscu , zakwitła pięknie wiosną i jeszcze teraz na pożegnanie sezonu

I jeszcze marcinki - mam białe fioletowe i różowe, sadzone w zeszłym roku i miechunka, nasturcje i budleja Wisteria Lane - niziutka, też tegoroczny nabytek.
Na końcu - listopadowe kwiaty clematisa Maria Skłodowska-Curie - błąkała się ze 4 lata po ogrodzie, aż w tym roku wreszcie na właściwym miejscu , zakwitła pięknie wiosną i jeszcze teraz na pożegnanie sezonu
