Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Gosiek33 07:46, 18 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
TAR napisał(a)


zrobiony zostal remont kabiny prysznicowej z kuciem posadzki, zamontowany zostal zamiast odplywu liniowego 3 cm kamienny grafitowy brodzik (jestem zachwycona)


a potem biore sie za odnowienie stolu dla mamy, ma takie brzydactwo swarzedzkie w kolorze zdziczalego pomaranczu, chce zeszlifowac i potraktowac jakas bejca/farba lub olejowoskiem. stol jest z litego drewna jestem ciekawa co za drzewo jest pod warstwą tej oblesnej politury i wtedy dobiore kolor, stol bedzie jak nowy, szkoda go wywalac bo jest w calkiem dobrym stanie



jestem ciekawa czemu tak wychwalany odpływ liniowy jest gorszy od brodzika?

Na stół uważaj on jest z litego drewna ale sprawdź czy nie w naturalnej okleinie - to może być fornir wtedy można inaczej go odnowić, np. tak
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:49, 18 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Fantastycznie wyglądają nowe drzwi z wiankiem
Świąteczny też będziesz robić?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 08:10, 18 lis 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Gosiu, mam świąteczny z ubiegłego roku ale jeszcze za wcześnie było by go wieszać miałam ochotę na coś z dyńkami ale mój sklep z takimi pierdułkami jest zamknięty. Nie można mieć wszystkiego
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 08:18, 18 lis 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Do wianka dołożyłam jeszcze trochę zielonego i teraz jestem już całkiem ukontentowana fajnie mieć roślinki pod ręką


I widok okienny na buczek dla Tarci


miłego dnia!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
antracyt 08:28, 18 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Bardzo mi się podobają wianki na drzwiach, ale nie mam pomysłu jak je na moich nowych zamocować, żeby śladów potem nie zostawić.
To zielone to są tuje czy coś innego?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
inka74 08:35, 18 lis 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Ja wieszam na cienkiej żyłce. A zielone to cyprysik Ivonne gałązki pozostałe z przycięcia z miesiąc temu i nadal ładne
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 09:02, 18 lis 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
Gosiek33 napisał(a)



jestem ciekawa czemu tak wychwalany odpływ liniowy jest gorszy od brodzika?

Na stół uważaj on jest z litego drewna ale sprawdź czy nie w naturalnej okleinie - to może być fornir wtedy można inaczej go odnowić, np. tak


odplywem bylam zachwycona, do czasu kiedy metalowa czesc (łaczenie) nie skorodowalo co poskutkowalo zagrzybionymi dwiema ścianami, pierwotnie bylam przekonana, ze to na łaczeniu scian ale tam byly tasmy i izolacja, wilgoc poszla przez odpływ, po demontazu widac bylo przezarte dziury (woda + chemia), czlowiek uczy sie przez doswiadczenie i....... niespokojna moja dusze remontowa temat wyszedl kiedy tapete w sypialni zdjelam

stol pokaze u siebie to zobaczysz, od dołu scierke juz zrobilam, bez problemu oscylacyjna wyczyszcze
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 09:05, 18 lis 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
antracyt napisał(a)
Bardzo mi się podobają wianki na drzwiach, ale nie mam pomysłu jak je na moich nowych zamocować, żeby śladów potem nie zostawić.
To zielone to są tuje czy coś innego?


ja mam drzwi z szybką, nakleilam na szybie metalowy haczyk z tesy, prawie go nie widac, na okleinie tez mozna spokojnie go przykleic
____________________
Ogrod nad bajorkiem
BKosimkArt 09:26, 18 lis 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Boskie drzwi Ci wyszły! Super kolor
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
antracyt 10:33, 18 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
TAR napisał(a)


ja mam drzwi z szybką, nakleilam na szybie metalowy haczyk z tesy, prawie go nie widac, na okleinie tez mozna spokojnie go przykleic

No właśnie, poprzednie drzwi były z szybką i nie było problemu, te mam bez. Chyba pokombinuję z żyłką zaczepianą jakoś od góry.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies