Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Wiolka5_7 18:41, 17 lis 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Margerytka40 napisał(a)


Oby Wiolu, oby . Tak źle to chyba jeszcze nie było jak teraz. W pracy mieliśmy pogrom.
O, nie widziałam tego orzecha u Ciebie. Ja myślę czy grujecznik nie posadzić ciut dalej bo pieniek po orzechu jeszcze został zasypany i polany mocznikiem, owinięty folią ma się rozkładać. Tak jakoś grujecznik mi tam pokrojów pasuje chyba. Pod nim była by ławeczka.
Mam nową zabawkę. Fajnie się mieli, podoba mi się ta praca . Zrębki lądują na rabatach. Może uda mi się przed zimą zmielić stos ułożony po wycinkach
Wzajemnie Wiolu zdrówka, buziaki




Ten mój orzech rósł w niewidocznym miejscu, przewodnik mu wichura złamała i trzeba było go wyciąć, ale już posadzone dziecko orzecha w nowym miejscu

Myślę,że grujecznik będzie fajnie pasował

Ty masz radochę z nowej zabawki a roślinki z nowej pierzynki

Buziaki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Mirka 18:42, 17 lis 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)


Zaraz Ci napiszę
Jedynie cienia na tarasie mi szkoda, orzech dawał fajny chłodek w upał. Już myślę o innym drzewku w tej okolicy

Ja też poproszę namiar
Ogród w biegu i tak jest piękny.
Asiu dbaj o siebie:
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 22:14, 17 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)

Ja też poproszę namiar
Ogród w biegu i tak jest piękny.
Asiu dbaj o siebie:


Staram się ale wiesz jak to jest . Już wysyłam namiar oczywiście z tym, że ja Testuję dopiero drugi dzień dziś. Kierowałam się przy zakupie opiniami z netu.
Ogród już mocno jesienny. Może jutro trochę zdjęć jeszcze zrobię choć coś nie mam chęci nawet na to. Zbyt dużo się dzieje.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:35, 17 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)




Ten mój orzech rósł w niewidocznym miejscu, przewodnik mu wichura złamała i trzeba było go wyciąć, ale już posadzone dziecko orzecha w nowym miejscu

Myślę,że grujecznik będzie fajnie pasował

Ty masz radochę z nowej zabawki a roślinki z nowej pierzynki

Buziaki


Może w końcu trafię na grujecznik, który będzie się wybarwiał ładnie bo ten już posadzony dopiero teraz ciut żółty się robi, szału nie ma. Dobrze zresztą, że jak dotąd nie było przymrozków to choć trochę kolorowy, inaczej już liści by nie było pewnie. Dzwoniłam do mojej szkółki i mają jakieś grujeczniki. Małe podobno ale co tam. One dość szybko rosną jak im miejsce pasuje. Chyba się skuszę tylko nie wiem czy już trochę nie za późno.
Oj żebyś wiedziała, że to nowa zabawka. Fajnie się mieli. Mam całą stertę gałązek więc jeszcze się pobawię
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ania111 22:42, 17 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Margerytka40 napisał(a)



Witaj Asiu
Nadrabiam zaległości na Ogrodowisku
i oczywiście nie mogłabym nie zajrzeć do Ciebie
Kolejny raz zachwycaj mnie trawy
Ja , zagorzała przeciwniczka

Zakup także udany '
Na pewno wiele przyjemnej zabawy Cię czeka
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 12:57, 18 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)



Witaj Asiu
Nadrabiam zaległości na Ogrodowisku
i oczywiście nie mogłabym nie zajrzeć do Ciebie
Kolejny raz zachwycaj mnie trawy
Ja , zagorzała przeciwniczka

Zakup także udany '
Na pewno wiele przyjemnej zabawy Cię czeka


Coś czuję, że przełamiesz się i zaprosisz trawy do swojego ogrodu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:44, 18 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Grujecznik teraz tak wygląda



O dziwo w tym roku najdłużej trzyma liście ż wszystkich drzew. Nawet Pissardii już łyse. Prawda, że szału nie ma? . I tak jest postęp bo w zeszłym roku zielony był do końca. Może jeszcze ze dwa, trzy sezony i będzie czarował
A dziś posadziłam następnego w zastępstwie orzecha. Całe 50 cm ma. Podobno ma się przebarwiać ładnie. Pożyjemy, zobaczymy.


Hakonki nie zawodzą za to

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:34, 19 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Troszkę słoneczka

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:37, 19 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:41, 19 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies